Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Polonia 2011 Warszawa - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Polonia 2011 Warszawa
89:70
(30:17; 26:13; 11:24; 22:16)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
22 listopada 2008, 15:00, Warszawa
sezon 2008/2009, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 11

Zawodnik meczu: Przemysław Lewandowski

punkty: 18  zbiórki: 8  bloki: 1  asysty: 1  eval: 22

Polonia 2011 Warszawa

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Dardan Berisha282825%31127%1250%21311232143
Jarosław Mokros1711100%030%000%1230010223
Leszek Karwowski224580%1250%2450%268120011320
Marcin Kolowca163560%000%3475%10111212910
Marek Popiołek2000%11100%1250%0000000043
Mateusz Bartosz235771%010%2450%279051341219
Michał Jankowski151425%030%000%2460211024
Michał Nowakowski9040%000%000%101020030-1
Patryk Pełka3000%000%000%0001000001
Piotr Pamuła203475%030%1250%2131211478
Przemysław Lewandowski26000%3560%91275%268111221822
Tomasz Śnieg183475%010%2367%21304241810
Suma: 224252%83027%213364%17284562011152189102

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński251425%1250%1425%0330102161
Artur Bajer24020%010%22100%3360117420
Daniel Wilkusz312450%030%22100%33613122610
Dominik Czubek1511100%1425%22100%0220203575
Grzegorz Malewski304944%050%1425%3360221195
Jakub Dłoniak323838%4580%22100%011001252014
Łukasz Kok0000%000%000%0000000000
Paweł Bacik3000%000%000%0110000201
Rafał Urbaniak0000%000%000%0000000000
Robert Pacocha135771%11100%010%033013011317
Tomasz Briegmann263650%010%1333%1782002479
Suma: 194146%72232%112055%102636310819257062
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości

Zobacz galerię