Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu AZS AWF Katowice - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
AZS AWF Katowice
67:71
(13:18; 24:18; 15:18; 15:17)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
6 grudnia 2008, 18:30, Katowice
sezon 2008/2009, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 14

Zawodnik meczu: Tomasz Briegmann

punkty: 18  zbiórki: 5  bloki: 1  asysty: 1  eval: 20

AZS AWF Katowice

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Artur Donigiewicz383650%2633%000%055245421217
Grzegorz Szybowicz231333%2450%33100%123100131110
Jan Pawlak0000%000%000%0000000000
Janusz Barycz1222100%000%1250%1120001355
Krzysztof Wosz0000%000%000%0000000000
Łukasz Celiński2022100%030%1250%0110020254
Marcin Środa191250%010%3650%1120010253
Mariusz Piotrkowski3751436%1425%81080%6410021342117
Paweł Grzywocz17020%010%000%1121101100
Piotr Hałas30020%2367%2450%0110443389
Tomasz Zając4000%000%000%000000100-1
Suma: 143342%72232%182767%1016264111314206764

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński25010%1333%3475%1120101164
Artur Bajer273650%000%3560%14503012911
Daniel Wilkusz161250%000%000%2130100325
Dominik Czubek2611100%2450%1250%0000012395
Grzegorz Malewski121425%010%000%1230011121
Jakub Dłoniak283560%3560%22100%044001231716
Kacper Krajewski0000%000%000%0000000000
Łukasz Kok1000%000%000%0000000000
Marcin Ecka221333%020%2450%112001554-4
Rafał Urbaniak82367%000%000%1120001144
Robert Pacocha12020%000%000%0110111100
Tomasz Briegmann2561060%010%66100%145112251820
Suma: 183749%61638%172374%8192717716257162
Sortowanie:  

Zobacz wiadomość

Zobacz galerię