Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Stal Stalowa Wola - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Stal Stalowa Wola
78:68
(22:11; 19:10; 17:22; 20:25)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
13 grudnia 2008, 17:00, Stalowa Wola
sezon 2008/2009, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 15

Zawodnik meczu: Tomasz Andrzejewski

punkty: 25  zbiórki: 4  eval: 19

Stal Stalowa Wola

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Lisewski132450%000%000%0331201147
Bartłomiej Szczepaniak191425%000%000%1120021222
Dawid Szewczyk0000%000%000%0000000000
Jakub Gabiński0000%000%000%0000000000
Karol Szpyrka222367%1250%4667%033103131113
Maciej Klima12000%000%5683%1010121557
Marek Piechowicz224667%000%020%54903225816
Michał Wołoszyn324757%030%6786%134200011413
Rafał Partyka362540%1520%22100%12303422910
Rafał Sobiło12020%020%000%0220411002
Szymon Juniak1000%000%000%0110000001
Tomasz Andrzejewski31101759%000%5771%134000142519
Suma: 254852%21217%223073%1022324131410237890

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński181333%020%000%2020211022
Artur Bajer231250%000%000%1230003321
Daniel Wilkusz7010%000%000%0110020102
Dominik Czubek202540%010%010%0220231145
Grzegorz Malewski121425%000%000%1120100122
Jakub Dłoniak32101283%1425%22100%112010052523
Łukasz Kok0000%000%000%0000000000
Marcin Ecka184667%1333%3650%22401164147
Michał Aleksandrowicz1511100%020%000%000010212-1
Rafał Urbaniak1922100%11100%1250%03311103813
Robert Pacocha9010%000%000%000000110-2
Tomasz Briegmann272367%010%5683%18931144916
Suma: 244060%31421%111765%82028410918246868
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości

Zobacz galerię