Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - Resovia Rzeszów

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
85:73
(25:25; 15:15; 25:18; 20:15)
 
Resovia Rzeszów
20 grudnia 2008, 18:00, Pruszków, hala Znicz
sezon 2008/2009, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 16

Zawodnik meczu: Marcin Ecka

punkty: 15  zbiórki: 10  asysty: 6  eval: 28

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński1611100%11100%000%0440103057
Artur Bajer172367%000%010%1230310049
Daniel Wilkusz0000%000%000%0000000000
Dominik Czubek4000%000%000%0110000201
Grzegorz Malewski256786%010%010%202012011214
Jakub Dłoniak305771%33100%4580%033001342321
Łukasz Kok1010%000%000%0001000000
Marcin Ecka275862%11100%22100%3710063321528
Michał Aleksandrowicz242367%020%1250%0110201153
Rafał Urbaniak5010%000%000%011000310-3
Robert Pacocha203475%010%22100%01105131810
Tomasz Briegmann335683%020%33100%347101421315
Suma: 294171%51145%121675%924332189201485105

Resovia Rzeszów

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Grzegorz Małecki317978%1333%3475%224033422021
Jaromir Szpyrka14000%22100%000%0000001365
Kacper Młynarski23000%1333%000%0110001231
Krzysztof Gorczyca0000%000%000%0000000000
Krzysztof Winiarski0000%000%000%0000000000
Mateusz Dworak0000%000%000%0000000000
Mirosław Babiarz334757%3475%22100%112044201923
Paweł Rynkiewicz2222100%1617%000%1120112474
Paweł Serwoński0000%000%000%0000000000
Sebastian Balcerzak333650%1812%3475%01101103124
Sebastian Biela231333%020%000%2020341026
Tomasz Włodarczyk222450%000%000%0443002347
Suma: 193161%92832%81080%610163121313177371
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości

Zobacz galerię