Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Asseco Prokom II Sopot - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Asseco Prokom II Sopot
76:62
(24:21; 19:17; 24:11; 9:13)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
4 stycznia 2009, 15:45, Sopot
sezon 2008/2009, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 17

Zawodnik meczu: Adam Hrycaniuk

punkty: 18  zbiórki: 12  asysty: 1  eval: 25

Asseco Prokom II Sopot

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Hrycaniuk306875%1250%3650%3912012221825
Adam Łapeta214667%000%2367%033310121013
Igor Trela182450%000%000%2460010249
Jakub Kietliński202367%1250%1250%1120112087
Jakub Załucki12030%020%020%202000240-7
Krzysztof Krajniewski0000%000%000%0000000000
Łukasz Paul0000%000%000%0000000000
Paweł Bach11000%000%000%0110111102
Piotr Śmigielski7000%010%000%000000010-1
Przemysław Zamojski333475%5956%81080%022012302924
Sławomir Sikora272540%030%020%1780534448
Tomasz Świętoński20000%1425%000%0220012231
Suma: 193358%82335%142556%929383101117187681

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński18010%050%000%011002320-6
Artur Bajer101333%000%000%1120001221
Daniel Wilkusz51250%000%000%0110000022
Dominik Czubek15000%2450%22100%0000013384
Grzegorz Malewski3051050%2540%000%268012021619
Jakub Dłoniak191425%010%4667%0330013261
Łukasz Kok0000%000%000%0000000000
Marcin Ecka323743%020%000%1230813269
Michał Aleksandrowicz17000%010%000%0000121001
Rafał Urbaniak171333%010%000%101000122-1
Robert Pacocha141333%000%22100%1120100245
Tomasz Briegmann234757%22100%22100%044002151618
Suma: 174042%62129%101283%619250111116226253
Sortowanie:  

Zobacz wiadomość

Zobacz galerię