Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - Asseco Prokom II Gdynia

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
89:78
(34:20; 24:26; 23:17; 8:15)
 
Asseco Prokom II Gdynia
27 lutego 2010, 16:00, Pruszków, hala Znicz
sezon 2009/2010, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 27

Zawodnik meczu: Sławomir Nowak

punkty: 27  zbiórki: 4  bloki: 1  asysty: 2  eval: 32

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński14010%1333%000%1120122333
Bartłomiej Piotrowski0000%000%000%0000000000
Dominik Czubek9000%020%22100%0110000221
Grzegorz Malewski263650%030%22100%2350002185
Grzegorz Radwan2722100%3560%1250%134143141422
Janavor Weatherspoon374757%010%4850%224151021215
Michał Aleksandrowicz331333%2367%000%32503643815
Sławomir Nowak32121486%010%3560%134124132732
Tomasz Briegmann2151050%1425%22100%123011231510
Wojciech Fraś1000%000%000%0000000000
Suma: 274363%72232%142167%11172831617122189103

Asseco Prokom II Gdynia

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Arkadiusz Kobus172367%11100%6967%213202431312
Grzegorz Mordzak273743%000%22100%0220215184
Kacper Młynarski131425%010%000%2130101021
Krzysztof Krajniewski181425%2367%000%1010003282
Mirosław Łopatka3291369%1520%000%448100042122
Paweł Bach2833100%1250%5683%336011101419
Piotr Konsek6010%000%000%0330001201
Piotr Śmigielski222450%000%4580%2130223389
Piotr Wojdyr1322100%010%000%0220011345
Sławomir Sikora23020%020%000%0330131202
Suma: 234353%51533%172277%142034371020207877
Sortowanie:  

Zobacz wiadomość

Zobacz galerię