Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Żubry Białystok - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Żubry Białystok
62:64
(6:15; 23:13; 19:18; 14:18)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
6 marca 2010, 17:00, Białystok
sezon 2009/2010, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 28

Zawodnik meczu: Grzegorz Malewski

punkty: 14  zbiórki: 9  asysty: 1  eval: 13

Żubry Białystok

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Arkadiusz Zabielski152367%11100%2367%0221002298
Artur Bajer201333%020%000%2350103121
Jędrzej Jankowiak2311100%020%44100%03305003612
Mariusz Rapucha262729%1425%000%1450364479
Michał Zalewski3010%010%000%000000000-2
Piotr Brzozowski282540%1333%000%1120110276
Rafał Kulikowski3681362%010%4667%21012202342025
Tomasz Kujawa32020%2922%33100%1120101292
Zbigniew Marculewicz2020%000%000%0220000000
Suma: 163743%52322%131681%72633311913186061

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński291333%1425%11100%1230101164
Bartłomiej Piotrowski0000%000%000%0000000000
Dominik Czubek16000%2540%000%0000000263
Grzegorz Malewski2751242%1333%11100%369011321413
Grzegorz Radwan251425%1520%000%0331201453
Janavor Weatherspoon383743%2450%1250%134130411310
Kacper Krajewski0000%000%000%0000000000
Michał Aleksandrowicz13020%000%22100%2240201125
Sławomir Nowak301520%1250%1250%57120127368
Tomasz Briegmann224850%1425%11100%347200241212
Suma: 154137%92733%7978%152742410319186458
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości

Zobacz galerię