Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Spójnia Stargard - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Spójnia Stargard
68:72
(18:16; 19:24; 19:18; 12:14)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
21 marca 2010, 18:00, Stargard Szczeciński
sezon 2009/2010, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 30

Zawodnik meczu: Janavor Weatherspoon

punkty: 20  zbiórki: 5  asysty: 1  eval: 21

Spójnia Stargard

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Andrzej Molenda0000%000%000%0000000000
Arkadiusz Soczewski6010%000%000%0002111002
Filip Dylik0000%000%000%0000000000
Hubert Mazur365862%51338%010%112022322516
Jakub Dłoniak711100%010%000%0000011121
Jerzy Koszuta272450%11100%000%13402332711
Konrad Koziorowicz0000%000%000%0000000000
Łukasz Bodych231250%000%22100%2350101348
Łukasz Grzegorzewski1611100%2450%000%0220202088
Marcin Stokłosa331250%1812%22100%1120826475
Paweł Polowy172367%000%000%0220000345
Wiktor Grudziński3441040%020%3650%5712131341114
Suma: 173253%92931%71164%1019293191020196870

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński312633%030%22100%1120301263
Bartłomiej Piotrowski0000%000%000%0000000000
Dominik Czubek5000%010%22100%0000110023
Grzegorz Malewski185862%020%33100%358000211314
Grzegorz Radwan231250%1425%3560%1230103483
Janavor Weatherspoon3661060%22100%22100%145013412021
Michał Aleksandrowicz24020%1250%000%0220112232
Sławomir Nowak361333%1333%1250%0331211267
Tomasz Briegmann265771%1425%1333%6511320441419
Wojciech Fraś1000%000%000%0000000000
Suma: 203853%62129%141974%122234411617167272
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości