Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - Siarka Tarnobrzeg

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
47:74
(16:22; 4:20; 12:21; 15:11)
 
Siarka Tarnobrzeg
1 kwietnia 2010, 18:00, Pruszków, hala ZNICZ
sezon 2009/2010, play-off, runda 1, kolejka 2

Zawodnik meczu: Wojciech Barycz

punkty: 17  zbiórki: 7  asysty: 2  eval: 19

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński353743%2540%1250%13401132138
Bartłomiej Piotrowski162450%020%22100%0220012263
Dominik Czubek1611100%040%000%011001142-1
Grzegorz Malewski242633%020%000%2240101142
Grzegorz Radwan14000%1425%000%000101723-5
Janavor Weatherspoon181714%000%020%2020241121
Kacper Krajewski9000%020%000%0110010000
Michał Aleksandrowicz20010%11100%000%0330122236
Michał Świderski0000%000%000%0000000000
Sławomir Nowak14000%010%000%2240002401
Tomasz Briegmann174757%000%2450%134001021010
Wojciech Fraś172450%000%000%1231121248
Suma: 153741%42119%51050%91928261420224733

Siarka Tarnobrzeg

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Czerwonka223743%000%33100%22401421912
Bartosz Krupa272540%4850%2450%112021211812
Kamil Uriasz411100%010%000%0220010024
Karol Szpyrka26030%1333%000%3470024133
Michał Baran231333%1333%22100%04407224714
Michał Rabka3000%000%000%0110000001
Michał Woźniak14010%030%000%000001110-4
Piotr Bąk211100%000%000%0000000022
Piotr Miś223475%000%3838%1450002396
Piotr Ucinek7000%010%000%000000110-2
Tomasz Pisarczyk202367%000%3475%461010022714
Wojciech Barycz313743%2367%5683%257021211719
Suma: 163546%82236%182767%1329421121218157481
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości

Zobacz galerię