Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
42:62
(10:13; 12:11; 12:24; 8:14)
 
SKK Siedlce
29 lutego 2012, 19:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2011/2012, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 24

Zawodnik meczu: Radosław Basiński

punkty: 15  zbiórki: 8  asysty: 3  eval: 22

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński20040%030%000%224010030-2
Alan Czujkowski272729%030%1250%213000215-3
Andrzej Misiewicz283475%020%000%15612123611
Dominik Czubek23030%070%000%011030140-7
Łukasz Bonarek222540%020%000%1340002341
Marcin Matuszewski182450%020%3475%0220111475
Marek Szumełda - Krzycki292450%020%7888%325010111111
Michał Potraski0000%000%000%0000000000
Paweł Curyl0000%000%000%0000000000
Piotr Osiakowski3000%000%000%0000000100
Przemysław Szymański3041136%000%1250%371010434913
Sławomir Fijałkowski0000%000%000%0000000000
Suma: 154236%0210%121675%12233528612244229

SKK Siedlce

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Czerwonka2841040%010%3560%24603131119
Jacek Czyż16030%000%040%134000230-5
Jakub Rędzia1000%000%000%0000000000
Kamil Sulima301425%1714%1250%022001346-4
Łukasz Ratajczak273650%000%4667%358103131016
Maciej Kotwicki2000%000%000%0000000000
Marcin Nędzi2000%000%000%0000000000
Michał Przybylski322825%1250%3475%4711050211016
Paweł Kowalczuk221333%2367%000%26800130811
Radosław Basiński312540%2367%5683%088032131522
Rafał Holnicki - Szulc911100%000%000%1010101523
Suma: 144035%61638%162759%133548112816206268
Sortowanie: