Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu NETO PTG Sokół Łańcut - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
NETO PTG Sokół Łańcut
51:75
(16:24; 7:11; 20:23; 8:17)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
17 marca 2012, 17:30, Hala: MOSiR, ul. Armii Krajowej 57, Łańcut
sezon 2011/2012, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 27

Zawodnik meczu: Andrzej Misiewicz

punkty: 11  zbiórki: 5  eval: 18

NETO PTG Sokół Łańcut

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Ireneusz Chromicz15010%000%22100%1450002224
Jacek Balawender10010%000%000%101000110-1
Jaromir Szurlej323743%040%2540%4150413284
Maciej Klima3141233%010%3650%26811023117
Marcel Wilczek312540%2729%3475%549202341314
Patryk Buszta2000%020%000%0220000000
Paweł Bogdanowicz291250%1520%000%0110032352
Piotr Hałas16030%020%000%011001350-6
Piotr Jeger21250%000%000%0110000022
Tomasz Fortuna321333%2540%2450%257131131014
Suma: 123633%52619%122157%15254048817235140

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński322540%1617%66100%066051321314
Alan Czujkowski302825%4580%1250%156101131716
Andrzej Misiewicz2944100%1250%000%145003031118
Dominik Czubek14030%1520%000%022002233-2
Łukasz Bonarek211333%000%1250%1010012430
Marcin Matuszewski1533100%010%000%1340002067
Marek Szumełda - Krzycki243475%11100%51338%246063331417
Michał Potraski2000%000%000%0220000002
Piotr Osiakowski3000%000%000%0001000001
Przemysław Szymański314667%000%000%15614102818
Suma: 193653%82040%132357%731383151213207591
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości

Zobacz galerię