Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - MKS Start Lublin

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
95:96
(20:18; 30:16; 17:28; 18:23; 10:11)
 
MKS Start Lublin
28 marca 2012, 19:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2011/2012, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 29

Zawodnik meczu: Przemysław Łuszczewski

punkty: 20  zbiórki: 10  bloki: 1  asysty: 1  eval: 24

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński272540%1520%1250%0110322484
Alan Czujkowski374850%3650%6786%347134112329
Andrzej Misiewicz321911%22100%2367%3811020431010
Dominik Czubek28020%51436%44100%235020141914
Kamil Czosnowski4000%000%000%0000000100
Łukasz Bonarek15020%010%000%2240102400
Marcin Matuszewski8000%000%000%0000110002
Marek Szumełda - Krzycki311520%1520%4667%1231410498
Michał Potraski0000%000%000%0000000000
Piotr Osiakowski611100%000%000%0000001021
Przemysław Szymański378989%2367%2367%4610200412429
Sławomir Fijałkowski0000%000%000%0000000000
Suma: 174141%143639%192576%152641416815229597

MKS Start Lublin

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Myśliwiec3171070%020%010%145000131412
Kamil Michalski4251145%1250%61155%167081421919
Michał Aleksandrowicz314667%3560%2367%033033141922
Michał Sikora3010%000%000%000000110-2
Patryk Kowalski285771%2450%000%156011251618
Piotr Pustelnik11010%010%000%000000110-3
Przemysław Łuszczewski394757%3650%33100%3710111322024
Rafał Król231333%000%22100%0111012443
Sebastian Drążyk0000%000%000%0000000000
Sebastian Szymański18010%1250%1250%0330102443
Sergiusz Prażmo0000%000%000%0000000000
Suma: 264755%102245%142264%62935214717269696
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości