Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu KS Spójnia Stargard Szczeciński - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
KS Spójnia Stargard Szczeciński
78:68
(17:21; 17:14; 24:13; 20:20)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
22 kwietnia 2012, 17:00, Hala: ul. Pierwszej Brygady 1, Stargard Szcz.
sezon 2011/2012, play-off, runda 1, kolejka 4

Zawodnik meczu: Hubert Pabian

punkty: 17  zbiórki: 9  asysty: 2  eval: 23

KS Spójnia Stargard Szczeciński

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Parzych243475%030%2450%07701111810
Arkadiusz Soczewski193743%000%5683%123011121110
Bartłomiej Wróblewski0000%000%22100%0000000022
Filip Dylik1000%000%000%000001210-1
Hubert Pabian316875%1250%22100%279020241723
Jarosław Kalinowski31010%2633%000%0110310366
Łukasz Bodych5000%000%000%0110001100
Łukasz Ulchurski0000%000%000%0000000000
Piotr Wojdyr0000%000%000%0000000000
Tomasz Ochońko374850%010%66100%022050411412
Tomasz Stępień261333%4580%4580%033011111818
Wiktor Grudziński251333%020%000%25723102211
Suma: 183453%71937%212584%52833216612167891

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński232450%2450%000%033010041010
Alan Czujkowski22050%020%000%000130240-5
Andrzej Misiewicz223560%1425%1250%145041251012
Dominik Czubek22020%3838%000%0330122196
Kamil Czosnowski111100%000%000%0000000122
Łukasz Bonarek211333%1250%1250%1120000264
Marcin Matuszewski231333%1250%22100%23502224711
Marek Szumełda - Krzycki302367%1425%33100%02202132108
Michał Potraski1000%000%000%0000000000
Piotr Osiakowski1000%000%000%0000000000
Przemysław Szymański343933%2367%22100%347132001420
Suma: 133537%112938%91182%72027216811236868
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości

Zobacz galerie

Zobacz filmy