Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Start Gdynia - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Start Gdynia
78:75
(23:21; 15:17; 15:16; 25:21)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
29 kwietnia 2012, 17:00, Hala: GOSiR, ul. Olimpijska 5, Gdynia
sezon 2011/2012, play-off, runda 2, kolejka 2

Zawodnik meczu: Mateusz Kostrzewski

punkty: 24  zbiórki: 11  bloki: 1  asysty: 2  eval: 31

Start Gdynia

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Lisewski203560%000%1250%33610202713
Grzegorz Mordzak313560%2450%22100%112001121412
Kacper Młynarski0000%000%000%0000000000
Karol Szpyrka181425%1333%000%0000101050
Krzysztof Krajniewski5000%010%000%0000010100
Marcin Malczyk5000%010%1250%0220000111
Mateusz Kostrzewski3581173%1425%5683%2911122232431
Paweł Bach12010%000%1250%0220101111
Piotr Śmigielski263650%020%22100%2241404488
Tomasz Andrzejewski1822100%020%22100%0111001565
Tomasz Nowakowski0000%000%000%0000000000
Tomasz Wojdyła312825%2367%2450%347032351212
Suma: 224252%62030%162273%112435411813247883

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński2411100%020%000%0000100521
Alan Czujkowski312729%030%5683%1120112392
Andrzej Misiewicz357978%11100%11100%156010221821
Dominik Czubek16030%2367%33100%0000202395
Łukasz Bonarek11020%000%22100%0220002420
Marcin Matuszewski183475%000%1250%03301213710
Marek Szumełda - Krzycki315956%010%3650%10114021139
Piotr Osiakowski0000%000%000%0000000000
Przemysław Szymański341617%3475%44100%235141511515
Sławomir Fijałkowski0000%000%000%0000000000
Suma: 194146%61443%192479%51419214416227563
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości

Zobacz galerie

Zobacz filmy