Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - Start Gdynia

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
93:85
(23:15; 23:22; 18:11; 29:37)
 
Start Gdynia
5 maja 2012, 17:00, ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2011/2012, play-off, runda 2, kolejka 3

Zawodnik meczu: Adrian Suliński

punkty: 23  zbiórki: 5  asysty: 2  eval: 23

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński323475%51050%22100%235021212323
Alan Czujkowski272540%010%7888%257021131115
Andrzej Misiewicz302450%000%3475%27911013714
Dominik Czubek221333%2450%44100%011011021211
Łukasz Bonarek154580%000%11100%12300003911
Marcin Matuszewski1344100%010%020%1230102287
Marek Szumełda - Krzycki263933%11100%4667%01112142136
Michał Potraski0000%000%000%0000000000
Paweł Curyl0000%000%000%0000000000
Piotr Osiakowski0000%000%000%0000000000
Przemysław Szymański362633%1333%3475%167053131017
Sławomir Fijałkowski0000%000%000%0000000000
Suma: 214052%92045%243177%927362147111993104

Start Gdynia

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Lisewski161250%000%000%0221002022
Grzegorz Mordzak273560%2367%020%02202023129
Kacper Młynarski0000%000%000%0000000000
Karol Szpyrka214667%030%3475%022032251110
Krzysztof Krajniewski1011100%3475%3475%011001001414
Marcin Malczyk2533100%3743%000%134141121520
Mateusz Kostrzewski314944%1520%2367%235210141310
Paweł Bach8020%000%000%2130100102
Piotr Śmigielski17020%000%000%0440111203
Tomasz Andrzejewski10020%000%000%0110301101
Tomasz Nowakowski5000%000%000%0000000100
Tomasz Wojdyła294850%22100%4667%336010351816
Suma: 204050%112446%121963%82230416513248587
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości

Zobacz galerię