Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu AZS Politechnika Big-Plus Poznań - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
AZS Politechnika Big-Plus Poznań
61:55
(26:16; 14:16; 14:11; 7:12)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
13 stycznia 2013, 17:00, Hala: UAM Morasko, ul. Zagajnikowa 9, Poznań
sezon 2012/2013, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 18

Zawodnik meczu: Adam Metelski

punkty: 8  zbiórki: 18  bloki: 1  eval: 21

AZS Politechnika Big-Plus Poznań

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Metelski233838%000%2367%8101810114821
Konrad Rzeczkowski4010%000%000%000000100-2
Łukasz Ulchurski1211100%1333%000%1011100156
Maciej Rostalski182540%000%000%2350000346
Marek Sobkowiak2761060%000%000%224300211213
Mateusz Rutkowski5000%010%000%0000100000
Michał Szydłowski122367%000%020%2240001244
Paweł Hybiak353933%040%22100%2350433387
Paweł Stankiewicz14010%030%22100%0220412223
Piotr Gacek0000%000%000%0000000000
Tomasz Baszak253650%030%3475%02204524911
Tomasz Gierwazik25010%3743%000%0110100196
Suma: 204544%42119%91369%1725425151012216175

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński18020%020%000%011030350-3
Dominik Czubek7020%010%000%1230101000
Grzegorz Malewski5010%010%000%000000000-2
Kamil Czosnowski102367%010%000%1230122146
Łukasz Bonarek223933%030%11100%3251100175
Marcin Matuszewski2644100%1425%22100%224020651310
Michał Aleksandrowicz342633%000%44100%18901024812
Michał Kwiatkowski22020%020%000%022011110-1
Przemysław Szymański384757%2367%61060%347022102022
Rafał Malitka19040%11100%000%1010100031
Tomasz Pisarczyk0000%000%000%0000000000
Suma: 154038%41822%131776%122335113516175550
Sortowanie: