Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - Polski Cukier SIDEn Toruń

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
61:43
(10:11; 14:7; 19:15; 18:10)
 
Polski Cukier SIDEn Toruń
20 stycznia 2013, 17:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2012/2013, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 19

Zawodnik meczu: Przemysław Szymański

punkty: 15  zbiórki: 13  bloki: 2  eval: 26

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński15030%020%000%123012210-1
Dominik Czubek0000%000%000%0000000000
Grzegorz Malewski9020%11100%000%0000112031
Kamil Czosnowski11000%000%000%0220101202
Łukasz Bonarek243560%030%000%0220104260
Marcin Matuszewski2741136%030%020%2350000381
Michał Aleksandrowicz382633%1333%000%1561123378
Michał Kwiatkowski2955100%2540%3475%055032151924
Przemysław Szymański332729%3475%22100%31013203121526
Rafał Wierzchowski1000%000%000%0110000001
Sławomir Fijałkowski1000%000%22100%0000000122
Tomasz Pisarczyk13030%000%1250%2130010111
Suma: 164238%72133%81267%93140381114206165

Polski Cukier SIDEn Toruń

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Lisewski3151050%000%3475%369211301317
Aleksander Perka141425%010%22100%0440003041
Bartosz Bochno17020%1333%000%0110021131
Bartosz Królikowski0000%000%000%0000000000
Jacek Jarecki292367%040%1250%0550102253
Karol Szpyrka17010%1425%000%101001233-1
Łukasz Żytko191425%020%000%0440202521
Marcin Kowalewski291250%050%000%022000122-3
Piotr Śmigielski212450%010%22100%0110101064
Radosław Plebanek61250%000%1333%2240000134
Roman Szymański6000%000%000%0332000105
Sławomir Sikora1111100%000%000%0110113122
Suma: 143342%22010%91369%6293546518164334
Sortowanie:  

Zobacz wiadomość