Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
65:54
(10:14; 18:10; 16:18; 21:12)
 
PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno
30 stycznia 2013, 19:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2012/2013, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 21

Zawodnik meczu: Łukasz Bonarek

punkty: 11  zbiórki: 9  eval: 17

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Suliński201250%020%000%011001232-1
Dominik Czubek24030%4757%6786%202031331814
Grzegorz Malewski12040%000%000%1230110001
Kamil Czosnowski4000%010%000%000000110-2
Łukasz Bonarek1611100%1250%6786%369000141117
Marcin Matuszewski261425%000%000%1560103523
Michał Aleksandrowicz2822100%030%2450%2242223168
Michał Kwiatkowski162450%030%1250%0550212355
Przemysław Szymański364757%1425%3650%112243241414
Rafał Wierzchowski1000%000%000%0000000000
Sławomir Fijałkowski1000%000%020%000000000-2
Tomasz Pisarczyk143743%000%1425%2790000279
Suma: 143441%62227%193259%122941413917266566

PBS Bank Efir Energy MOSiR Krosno

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Andrzej Misiewicz23040%030%3475%033101243-2
Damian Bołd0000%000%000%0000000000
Dariusz Oczkowicz323933%020%22100%0440113283
Dawid Adamczewski6000%020%000%0220010101
Kamil Łączyński322633%1250%5862%314184731214
Łukasz Paul1633100%000%2633%0221000387
Łukasz Szczypka12000%1333%000%0000100032
Marcin Salamonik243933%030%000%1451010464
Rafał Glapiński8010%000%22100%1010001021
Sławomir Nowak0000%000%000%0000000000
Tomasz Cielebąk1722100%000%3475%22401003711
Wojciech Pisarczyk291333%020%3475%291101134510
Suma: 143738%21712%203067%92736412916245451
Sortowanie:  

Zobacz wiadomości

Zobacz galerię