Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
81:61
(23:18; 17:8; 22:19; 19:16)
 
SKK Siedlce
6 marca 2013, 19:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2012/2013, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 27

Zawodnik meczu: Marcin Matuszewski

punkty: 16  zbiórki: 9  asysty: 5  eval: 24

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Dominik Czubek161250%030%000%0221001120
Grzegorz Malewski2144100%030%1250%13401001910
Kamil Czosnowski10010%22100%000%0000100166
Łukasz Bonarek211250%2540%44100%178011231216
Marcin Matuszewski3581457%000%000%279052241624
Michał Aleksandrowicz294580%1333%44100%022052311518
Michał Kwiatkowski2833100%020%010%0110210267
Przemysław Szymański294580%1333%000%156352441120
Rafał Malitka411100%010%000%0000100122
Rafał Wierzchowski1000%000%000%0000000000
Sławomir Fijałkowski1000%000%000%0000000100
Tomasz Pisarczyk411100%000%000%0000001021
Suma: 273871%62227%91182%527324218131981104

SKK Siedlce

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Jacek Czyż152450%000%1714%3250210455
Kamil Sulima2111100%1520%000%0000100252
Marcin Chodkiewicz255956%030%3743%33601231138
Mariusz Rapucha25020%3560%000%0220002295
Mateusz Bal16000%020%000%000020100-1
Paweł Lewandowski334850%2540%000%156030021416
Radosław Basiński191425%010%000%0330323123
Rafał Mitura3010%000%1250%000000001-1
Rafał Sobiło4000%020%000%101000000-1
Tomasz Deja254757%000%33100%033001221110
Tomasz Gałan15020%000%1250%1450201114
Suma: 173845%62326%92143%92231014612156150
Sortowanie: