Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Dąbrowa Górnicza - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
MKS Dąbrowa Górnicza
93:77
(20:23; 32:26; 17:14; 24:14)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
20 marca 2013, 18:00, Hala: HW-S Centrum, Al. Róż 3, Dąbrowa Górnicza
sezon 2012/2013, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 29

Zawodnik meczu: Marek Piechowicz

punkty: 16  zbiórki: 4  asysty: 6  eval: 22

MKS Dąbrowa Górnicza

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Grzegorz Grochowski202367%010%1250%1120332358
Grzegorz Paszek0000%000%000%0000000000
Łukasz Grzegorzewski193560%010%4667%426011121012
Maciej Maj151425%11100%3475%1450101189
Maciej Piszczek0000%000%000%0000000000
Marcin Piechowicz17010%22100%22100%02203312814
Marek Piechowicz295771%2367%010%134060031622
Mateusz Dziemba252729%3475%1250%01111023148
Michał Kubaczka0000%000%000%0000000000
Michał Wołoszyn312367%4944%4580%145011332017
Paweł Zmarlak243838%030%000%3360221267
Piotr Zieliński201333%1250%1250%0551101368
Suma: 194146%132650%162467%11253621910122293105

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Dominik Czubek302450%2540%33100%033032551311
Grzegorz Malewski112367%010%000%0110001042
Kamil Czosnowski141250%11100%1250%0000102063
Łukasz Bonarek303560%000%11100%0330000278
Marcin Matuszewski3271258%010%1425%257030231514
Michał Aleksandrowicz333475%010%000%0330010568
Michał Kwiatkowski0000%000%000%0000000000
Przemysław Szymański284757%2540%2367%189021441617
Rafał Malitka0000%000%000%0000000000
Tomasz Pisarczyk214850%000%2633%13411012107
Suma: 264558%51436%101953%42630110415217770
Sortowanie:  

Zobacz wiadomość