Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - UMKS Kielce

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
57:23
(19:5; 7:7; 17:4; 14:7)
 
UMKS Kielce
6 kwietnia 2013, 20:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2012/2013, play-out, runda 1, kolejka 1

Zawodnik meczu: Przemysław Szymański

punkty: 21  zbiórki: 4  bloki: 3  asysty: 1  eval: 22

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Dominik Czubek2211100%060%000%011021122-1
Grzegorz Malewski151520%1250%000%1230110155
Kamil Czosnowski171250%010%000%1010212322
Łukasz Bonarek14020%010%000%033000210-2
Marcin Matuszewski294944%000%000%36901223813
Michał Aleksandrowicz231333%030%22100%0550011244
Michał Kwiatkowski201250%1250%020%0330220158
Przemysław Szymański215862%3560%2367%134311222122
Rafał Malitka181250%010%000%1340020326
Tomasz Pisarczyk2044100%010%000%25710024813
Suma: 193850%52223%4757%93140491112225770

UMKS Kielce

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Artur Busz18020%030%000%022001110-3
Damian Tokarski17010%010%1250%112000411-4
Hubert Makuch26010%020%000%044010420-2
Jakub Lewandowski0000%000%000%0000000000
Kamil Kamecki201617%000%2450%0440001240
Łukasz Fąfara292367%1425%040%2570013274
Marcin Wróbel191425%000%000%1122110225
Paweł Bacik141333%010%020%213000102-1
Piotr Osiakowski16020%010%2450%112010222-2
Rafał Król23000%030%1250%044000341-2
Wojciech Miernik191425%000%2450%011000404-4
Suma: 62623%1157%82236%72431233231623-9
Sortowanie:  

Zobacz wiadomość