Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - UMKS Kielce

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
64:71
(16:32; 19:13; 11:12; 18:14)
 
UMKS Kielce
7 kwietnia 2013, 18:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2012/2013, play-out, runda 1, kolejka 2

Zawodnik meczu: Łukasz Fąfara

punkty: 12  zbiórki: 11  bloki: 1  asysty: 1  eval: 19

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Dominik Czubek23010%4850%000%000041051212
Grzegorz Malewski71250%020%000%0220000021
Kamil Czosnowski4000%1250%000%0000001131
Łukasz Bonarek252540%2367%020%15600030107
Marcin Matuszewski386875%050%1250%22400122138
Michał Aleksandrowicz251333%1250%000%2350312259
Michał Kwiatkowski242367%1425%000%0220102274
Przemysław Szymański282450%030%2367%1342222568
Rafał Malitka4000%000%000%0110001100
Sławomir Fijałkowski0000%000%000%0000000000
Tomasz Pisarczyk223743%000%000%1560201169
Suma: 173352%92931%3743%72330212514196459

UMKS Kielce

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Artur Busz15000%030%000%0440010102
Damian Tokarski233560%1250%1250%044022141013
Hubert Makuch346786%1520%2367%213031321715
Jakub Lewandowski0000%000%000%0000000000
Kamil Kamecki71333%000%000%1120000022
Łukasz Fąfara381425%3475%1425%2911114321219
Marcin Wróbel295862%010%4850%022212231411
Paweł Bacik6020%000%000%1231200004
Piotr Osiakowski3000%000%000%0000101000
Rafał Król291250%1333%11100%1230004462
Wojciech Miernik15020%33100%1250%00000011106
Suma: 173352%92143%102050%725324101015177174
Sortowanie:  

Zobacz wiadomość