Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
64:75
(5:21; 18:12; 21:13; 17:15; 3:14)
 
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno
26 kwietnia 2014, 18:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2013/2014, play-out, runda 2, kolejka 1

Zawodnik meczu: Dawid Grochowski

punkty: 18  zbiórki: 7  bloki: 1  asysty: 4  eval: 20

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Linowski201250%000%22100%17800315413
Dawid Mieczkowski1511100%010%000%0110100123
Filip Put2422100%030%000%0110412245
Kamil Czosnowski302540%4850%44100%123011252016
Marcin Matuszewski32040%1425%000%1450304230
Michał Aleksandrowicz412825%3560%22100%358042011521
Michał Wojtyński13000%1520%1250%0110011040
Przemysław Lewandowski27050%1714%000%123030233-4
Rafał Kulikowski234850%000%11100%27910245913
Roman Janik0000%000%000%0000000000
Tomasz Tarczyk0000%000%000%0000000000
Suma: 123534%103330%101191%930391161016246467

MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Damian Janiak27000%030%22100%0660402327
Daniel Goldammer273743%11100%33100%123112111214
Dawid Grochowski382633%3560%5862%167141221820
Marcin Jędros0000%000%000%000000100-1
Marcin Wróbel271250%1520%2540%0442124574
Oskar Bukowiecki201250%1250%22100%0110111377
Patryk Nowerski191333%000%000%0440002122
Patryk Przyborowski415683%3838%44100%123001322318
Patryk Smyrdek0000%000%000%0000000000
Paweł Śpica0000%000%000%0000000000
Sławomir Klocek261333%030%22100%0660111246
Suma: 142948%92733%202677%33134412817197577
Sortowanie: