Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
77:61
(27:21; 20:13; 20:13; 10:14)
 
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno
27 kwietnia 2014, 18:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2013/2014, play-out, runda 2, kolejka 2

Zawodnik meczu: Adam Linowski

punkty: 18  zbiórki: 7  asysty: 4  eval: 24

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Linowski3177100%010%4667%257040241824
Dawid Mieczkowski151333%1333%010%1230111254
Filip Put1611100%000%000%1230213425
Kamil Czosnowski25000%1333%000%0220112233
Marcin Matuszewski382450%4850%000%246041241619
Michał Aleksandrowicz362450%41040%1250%033152521714
Przemysław Lewandowski0000%000%000%0000000000
Rafał Kulikowski335956%000%2450%279212211218
Roman Janik7000%1250%1250%011000404-1
Tomasz Tarczyk0000%000%000%0000000000
Suma: 182864%112741%81553%82634318821197786

MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Damian Janiak0000%000%000%0000000000
Daniel Goldammer322367%4667%010%145022321618
Dawid Grochowski272367%5862%000%101022131919
Marcin Jędros5010%000%000%000000000-1
Marcin Wróbel30010%2540%1425%1450111576
Oskar Bukowiecki241425%030%030%033041622-5
Patryk Nowerski121250%000%000%2131112025
Patryk Przyborowski34020%1714%000%202030323-3
Patryk Smyrdek1000%000%000%0000000000
Paweł Śpica0000%000%000%0000000000
Sławomir Klocek346967%040%000%01102323129
Suma: 122548%123336%1812%713201151018176148
Sortowanie: