Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno
50:63
(17:16; 9:24; 11:12; 13:11)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
4 maja 2014, 20:00, Hala: HW-S MCKiS, ul. Grunwaldzka 80, Jaworzno
sezon 2013/2014, play-out, runda 2, kolejka 4

Zawodnik meczu: Adam Linowski

punkty: 11  zbiórki: 14  asysty: 4  eval: 29

MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Daniel Goldammer242367%1250%4667%02201013119
Marcin Jędros23000%030%000%1230221003
Marcin Wróbel361520%2540%2633%22401232103
Oskar Bukowiecki38020%1425%22100%24605421513
Patryk Nowerski1933100%000%000%06600024610
Patryk Przyborowski0000%000%000%0000000000
Patryk Smyrdek0000%000%000%0000000000
Paweł Gola0000%000%000%0000000000
Paweł Śpica282633%1714%1250%000011318-4
Sławomir Klocek242729%2729%000%23502324108
Suma: 102638%72825%91656%719260121214155042

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Linowski374667%000%3475%8614043021129
Dawid Mieczkowski28000%010%000%1560513508
Filip Put295956%1520%11100%112102111410
Marcin Matuszewski13020%020%000%000020120-3
Michał Aleksandrowicz262540%2540%000%24611183105
Michał Wojtyński171425%2540%000%1120011184
Przemysław Lewandowski361520%3838%44100%04401133159
Rafał Kulikowski141250%000%3475%0331000157
Suma: 143342%82631%111385%132437313917186369
Sortowanie: