Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Legia Warszawa - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Legia Warszawa
97:68
(15:23; 24:14; 25:22; 33:9)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
10 stycznia 2015, 17:45, Hala: Torwar, ul. Łazienkowska 6a , Warszawa
sezon 2014/2015, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 15

Zawodnik meczu: Arkadiusz Kobus

punkty: 21  zbiórki: 10  bloki: 1  asysty: 4  eval: 23

Legia Warszawa

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Andrzej Paszkiewicz11000%1250%11100%0000020145
Arkadiusz Kobus273650%3933%61060%6410141132123
Bartłomiej Ornoch3000%1250%000%0110000033
Cezary Trybański20010%000%2450%2242203124
Damian Cechniak7000%000%1250%1121011013
Damian Zapert0000%000%000%0000000000
Łukasz Wilczek25010%4667%2450%224051321416
Marcel Wilczek322450%3475%22100%235110121518
Mateusz Bierwagen254850%1425%5771%336010241612
Michał Aleksandrowicz222367%2450%000%123031251012
Michał Kwiatkowski1511100%11100%1250%12306241612
Michał Świderski15000%1520%22100%0220104250
Suma: 122450%173746%223465%1822405238212197108

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Kaczmarzyk283650%1520%22100%21302024117
Adam Linowski304757%000%4580%538010251215
Damian Janiak262450%000%000%1340313347
Damian Tokarski12010%010%000%1010111100
Filip Put221425%010%1425%1562013232
Kamil Czosnowski162540%050%22100%000000136-3
Łukasz Jaśkiewicz411100%000%000%0000000222
Marcin Kowalewski294850%3838%1250%437012441814
Mateusz Bonarek1000%000%000%0000000000
Paweł Hybiak263743%1250%3475%123041331211
Roman Janik4010%000%000%000000000-1
Tomasz Tarczyk2000%010%000%000000000-1
Suma: 204445%52322%131968%151732212619276853
Sortowanie: