Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - Astoria Bydgoszcz

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
92:68
(27:13; 32:15; 22:21; 11:19)
 
Astoria Bydgoszcz
4 lutego 2015, 19:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2014/2015, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 18

Zawodnik meczu: Adam Kaczmarzyk

punkty: 21  zbiórki: 2  asysty: 3  eval: 27

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Kaczmarzyk2166100%1333%6786%112035102127
Adam Linowski216875%000%2367%257001231417
Damian Janiak181250%2367%010%01103200811
Damian Tokarski22000%1425%1250%1231115241
Filip Put204850%1250%020%11232133119
Kamil Czosnowski12000%000%66100%0330011569
Łukasz Jaśkiewicz171520%010%2450%1561130148
Marcin Kowalewski205771%1425%11100%112010131411
Mateusz Bonarek2000%000%000%0000000000
Paweł Hybiak284757%010%000%02209234814
Roman Janik91250%000%000%000000202-1
Tomasz Tarczyk10010%000%000%2240111004
Suma: 284661%61833%182669%9233252117192192110

Astoria Bydgoszcz

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Barszczyk305683%020%2450%224033431213
Dorian Szyttenholm2977100%11100%3475%4913021242033
Karol Obarek252450%1333%000%1230323078
Łukasz Domański71250%000%000%1010000022
Łukasz Wardziński3000%010%000%0110000000
Mateusz Fatz3341040%000%2367%05510154105
Paweł Lewandowski141333%030%22100%011011544-3
Paweł Robak152450%1333%1250%2020011285
Piotr Łucka7020%030%000%101002110-3
Tomasz Krzywdziński121250%020%000%011000152-1
Tomasz Prostak25020%1425%000%000020423-4
Suma: 234255%42218%101567%1121321111126256855
Sortowanie: