Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu GKS Tychy - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
GKS Tychy
80:64
(22:19; 23:19; 16:19; 19:7)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
14 marca 2015, 18:00, Hala Sportowa, al. Piłsudskiego 20, Tychy
sezon 2014/2015, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 24

Zawodnik meczu: Tomasz Bzdyra

punkty: 18  zbiórki: 7  bloki: 1  asysty: 4  eval: 30

GKS Tychy

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Jakub Garbacz0000%000%000%0000000000
Marceli Dziemba265771%1333%22100%022011221513
Marcin Dymała202450%030%000%0330222444
Marcin Wróbel13010%000%22100%0221001223
Mariusz Markowicz51250%000%000%0110000022
Paweł Olczak6000%000%000%0000000100
Piotr Hałas9000%020%000%011000020-1
Piotr Konsek0000%000%000%0000000000
Radosław Basiński345862%2367%22100%022072441821
Rafał Sebrala2533100%3560%010%044011231516
Tomasz Bzdyra3533100%4757%000%347143041830
Tomasz Deja263838%000%000%0220001262
Suma: 223661%102343%6786%32124215912248090

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Kaczmarzyk336875%1425%3560%011010121812
Adam Linowski3233100%000%44100%2911010421018
Damian Janiak27010%2729%000%1340301366
Damian Tokarski1411100%010%000%0220113122
Filip Put1111100%000%000%1230001124
Kamil Czosnowski19010%020%1250%0000432012
Łukasz Jaśkiewicz6000%000%22100%0220000024
Marcin Kowalewski315771%3743%000%033020211916
Paweł Hybiak20040%010%22100%000031232-1
Roman Janik8010%000%22100%0001001021
Suma: 162759%62227%141782%42226115517136464
Sortowanie: