Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - AZS Politechnika Poznań

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
75:54
(19:14; 17:7; 15:15; 24:18)
 
AZS Politechnika Poznań
18 lutego 2015, 20:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2014/2015, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 25

Zawodnik meczu: Filip Put

punkty: 14  zbiórki: 5  bloki: 3  asysty: 3  eval: 24

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Kaczmarzyk8000%020%1250%0110100010
Adam Linowski266967%000%1714%347121111314
Damian Janiak313650%2729%000%033013111210
Damian Tokarski21020%2633%22100%1230043486
Filip Put265683%1333%1250%145334111424
Kamil Czosnowski191333%3475%1425%022034321212
Łukasz Jaśkiewicz12020%000%000%2130000101
Marcin Kowalewski17010%030%000%112010010-1
Mateusz Bonarek1000%000%000%0000000000
Paweł Hybiak242450%1250%000%03307223714
Roman Janik822100%020%1250%0000102051
Tomasz Tarczyk9010%11100%000%0001011233
Suma: 193653%103033%71937%821295191914167584

AZS Politechnika Poznań

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Albert Krawiec15020%000%000%1230102000
Filip Andrzejewski1511100%2540%22100%00001123107
Karol Tyborowski3000%010%000%000000130-2
Konrad Rzeczkowski28030%3743%000%2240024394
Maciej Rostalski285956%010%11100%4711022521116
Mateusz Rutkowski291333%1333%000%1340322258
Michał Szydłowski3541136%000%1250%5131804212924
Piotr Janowski19010%080%000%101023410-7
Szymon Budnikowski172450%000%020%2460003443
Wojciech Pawełczyk1111100%1250%1333%0000002161
Suma: 143540%72726%51050%1631470131226215454
Sortowanie: