Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
94:71
(23:9; 27:29; 19:13; 25:20)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
29 marca 2015, 18:00, Hala: W-S, ul. Kusocińskiego 1, Ostrów Wlkp.
sezon 2014/2015, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 26

Zawodnik meczu: Wojciech Żurawski

punkty: 18  zbiórki: 8  eval: 25

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Mroczek - Truskowski315683%2450%000%022046131624
Adrian Suliński14030%040%000%044020100-2
Dawid Adamczewski2022100%3743%000%011000031310
Łukasz Olejnik2000%11100%000%0000000033
Mateusz Zębski155683%000%11100%123120031116
Mikołaj Spała0000%000%000%0000000000
Nikodem Sirijatowicz5000%000%3475%0110200135
Szymon Milczyński0000%000%000%0000000000
Tomasz Andrzejewski294580%11100%000%044031221116
Tomasz Ochońko352540%2450%000%134062321014
Wojciech Pisarczyk1933100%1425%010%0110102495
Wojciech Żurawski3091275%000%000%448002021825
Suma: 304271%102540%4667%622281201192094116

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Kaczmarzyk323475%3650%11100%033002311614
Adam Linowski3655100%000%6967%369112541621
Damian Janiak262729%1520%000%112001307-2
Damian Tokarski2222100%1250%1250%0110111088
Filip Put112450%000%010%3030002442
Kamil Czosnowski172450%020%000%0110110243
Łukasz Jaśkiewicz4000%000%000%0110100002
Marcin Kowalewski284667%030%2450%32500014107
Paweł Hybiak232540%010%22100%0220402466
Roman Janik1010%000%000%000000000-1
Tomasz Tarczyk0000%000%000%0000000000
Suma: 223858%51926%121963%10172718717197160
Sortowanie: