Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Miasto Szkła Krosno - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Miasto Szkła Krosno
78:63
(24:14; 19:12; 18:18; 17:18)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
11 kwietnia 2015, 18:00, Hala: HS-W, ul. Bursaki 29, Krosno
sezon 2014/2015, play-off, runda 1, kolejka 1

Zawodnik meczu: Dariusz Oczkowicz

punkty: 20  zbiórki: 2  asysty: 2  eval: 19

Miasto Szkła Krosno

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Parzych281333%2825%3475%04411042114
Andrzej Misiewicz262367%11100%2450%461014034918
Damian Bołd0000%000%000%0000000000
Damian Pieloch19020%1714%55100%0220110184
Dariusz Oczkowicz333475%3838%55100%112021012019
Dariusz Wyka122540%000%22100%23510301612
Filip Małgorzaciak10000%1520%000%000000213-3
Jakub Dłuski293560%000%010%371000123612
Marcin Salamonik141333%11100%000%15620112511
Michał Baran302450%2633%000%123081241014
Michał Musijowski0000%000%000%0000000000
Sebastian Dusiło0000%000%000%0000000000
Suma: 142948%113631%172181%123042516814197891

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Kaczmarzyk2522100%050%1250%1010030053
Adam Linowski364580%010%3560%2810021311117
Damian Janiak281520%1425%010%0330323352
Damian Tokarski182367%2450%000%20201011109
Filip Put193650%1333%1333%03311015107
Kamil Czosnowski1322100%040%1250%0220201153
Łukasz Jaśkiewicz0000%000%000%0000000000
Marcin Kowalewski252633%22100%5683%279100221518
Paweł Hybiak271714%020%000%011052452-2
Roman Janik8000%010%000%000000020-1
Suma: 173647%62623%111958%72431214815206356
Sortowanie: