Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - Miasto Szkła Krosno

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
65:77
(19:23; 16:19; 18:25; 12:10)
 
Miasto Szkła Krosno
18 kwietnia 2015, 17:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2014/2015, play-off, runda 1, kolejka 3

Zawodnik meczu: Adam Parzych

punkty: 30  zbiórki: 5  bloki: 1  eval: 30

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Kaczmarzyk22010%020%000%0440112301
Adam Linowski3381173%020%3475%358025221926
Damian Janiak314757%2450%000%112041301413
Damian Tokarski1611100%020%000%0220110124
Filip Put181520%1250%44100%1120001295
Kamil Czosnowski241425%2540%22100%10104144106
Łukasz Jaśkiewicz2000%000%000%0000000000
Marcin Kowalewski311250%3650%000%12301131119
Mateusz Bonarek2000%000%000%0000000000
Paweł Hybiak14020%030%020%000032120-3
Roman Janik7010%000%000%0110200102
Tomasz Tarczyk2000%000%000%0111000102
Suma: 163447%82631%91275%717241181216176565

Miasto Szkła Krosno

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Parzych302540%81173%22100%145102213030
Damian Pieloch16000%1250%000%0110011133
Dariusz Oczkowicz3155100%2367%000%033022211620
Dariusz Wyka1922100%1333%000%0331002377
Filip Małgorzaciak81333%010%1250%0220100032
Jakub Dłuski344757%000%1333%25704133913
Marcin Salamonik26020%030%000%2130332202
Michał Baran362367%1425%22100%02208153911
Michał Musijowski0000%000%000%0000000000
Sebastian Dusiło0000%000%000%0000000000
Suma: 162759%132748%6967%521262181017147788
Sortowanie: