Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu ACK UTH ROSA Radom - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
ACK UTH ROSA Radom
57:67
(12:12; 18:18; 13:17; 14:20)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
9 października 2016, 17:00, Hala: UTH, ul. Chrobrego 29 C, Radom
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 3

Zawodnik meczu: Tomasz Madziar

punkty: 15  zbiórki: 3  asysty: 1  eval: 19

ACK UTH ROSA Radom

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Aaron Weres264850%000%000%3250022289
Damian Jeszke283560%1425%000%0220202296
Filip Zegzuła314667%1520%3475%055021441411
Jakub Stanios21030%1425%22100%1230202152
Karol Obarek1611100%030%000%0110101120
Maciej Bojanowski141250%010%33100%2130002354
Maciej Parszewski91250%010%000%0111100023
Mateusz Gos5010%010%000%000010000-1
Mateusz Szczypiński19010%040%2367%000020032-2
Michał Sadło253743%000%2450%2460010289
Sebastian Szymański611100%000%000%0220000124
Suma: 183749%32313%121675%82028111413195745

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski291425%020%11100%0220414031
Bartłomiej Ornoch1311100%1333%000%0110001053
Damian Cechniak255771%010%1250%12301023119
Damian Tokarski3131127%2729%3475%055032141510
Daniel Nieporęcki2000%000%000%000000100-1
Maciej Warmiak0000%000%000%0000000000
Mateusz Szwed283650%010%000%561112024614
Michał Kierlewicz14030%040%020%022021130-5
Mikołaj Stopierzyński3066100%010%020%347021121218
Robert Cetnar8000%000%000%1230000003
Tomasz Madziar1933100%33100%000%123011111519
Suma: 224154%62227%51145%112637115614176771
Sortowanie: