Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Jamalex Polonia 1912 Leszno - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Jamalex Polonia 1912 Leszno
79:77
(23:25; 20:15; 15:15; 21:22)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
15 października 2016, 18:00, Hala: Rydzyna, ul. Jana Kazimierza 1
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 4

Zawodnik meczu: Tomasz Stępień

punkty: 19  zbiórki: 6  asysty: 1  eval: 24

Jamalex Polonia 1912 Leszno

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Brenk3000%000%000%0000101000
Jakub Koelner273933%1617%1333%01101313101
Maciej Krówczyński0000%000%000%0000000000
Maciej Rostalski215862%010%1250%527002241113
Nikodem Sirijatowicz333838%2540%33100%033032441511
Przemysław Malona10000%000%22100%3140013324
Radosław Trubacz122540%010%000%2020100243
Stanferd Sanny264757%1520%22100%314110121311
Szymon Kiwilsza172450%000%1250%2571002258
Szymon Milczyński22050%000%000%314001340-3
Tomasz Stępień284580%2450%55100%156013221924
Suma: 235145%62227%151979%191938281219267972

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski354757%11100%1250%123031301212
Bartłomiej Ornoch1711100%1425%1250%1230011265
Damian Cechniak306875%1250%3475%044200311817
Damian Tokarski303560%2450%3650%134032321514
Daniel Nieporęcki3000%000%000%000000110-1
Maciej Warmiak0000%000%000%0000000000
Mateusz Szwed293743%1250%3475%077132131218
Michał Kierlewicz141333%11100%22100%1230013276
Mikołaj Stopierzyński2311100%010%000%1230010225
Tomasz Madziar201425%020%3475%0330101452
Suma: 203656%71741%162467%52530310816177778
Sortowanie: