Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu GTK Gliwice - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
GTK Gliwice
85:64
(18:20; 34:18; 21:14; 12:12)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
19 października 2016, 18:00, Hala:
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 5

Zawodnik meczu: Damian Pieloch

punkty: 20  zbiórki: 3  eval: 21

GTK Gliwice

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Aleksander Filipiak184580%010%000%11206133812
Damian Pieloch1133100%4757%22100%123001002021
Dominik Rutkowski11030%010%000%2130100200
Grzegorz Podulka13000%020%11100%1120102310
Kacper Radwański22040%1250%1250%1120100341
Kosma Kołcz2000%000%000%0000000000
Łukasz Ratajczak193650%000%1250%1230210479
Marceli Dziemba212367%2367%1250%011100031110
Marcin Salamonik292825%1425%22100%53811113910
Marcin Weselak922100%000%000%1230202147
Michał Jędrzejewski222450%33100%1250%213030321414
Paweł Zmarlak233838%020%1250%4480201478
Suma: 214646%112544%101567%191938219412288592

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski354757%020%5956%347021231312
Bartłomiej Ornoch23010%1520%22100%0110101151
Damian Cechniak2555100%010%1250%20200022119
Damian Tokarski305956%020%91275%022032341914
Daniel Nieporęcki161425%010%000%000000022-2
Maciej Warmiak10000%000%22100%0220001023
Mateusz Szwed12040%000%000%2350000201
Michał Kierlewicz17010%010%000%0220223301
Robert Cetnar1422100%000%000%0000110346
Tomasz Madziar202367%1333%1250%2240202188
Suma: 193653%21513%202969%91625011614216453
Sortowanie: