Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu GKS Tychy - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
GKS Tychy
74:73
(18:16; 23:18; 22:18; 11:21)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
22 października 2016, 18:00, Hala Sportowa, al. Piłsudskiego 20, Tychy
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 6

Zawodnik meczu: Wojciech Zub

punkty: 15  zbiórki: 3  bloki: 1  asysty: 3  eval: 21

GKS Tychy

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Dawid Słupiński182450%000%000%0110001442
Hubert Mazur324944%1425%2450%044222121312
Jakub Zawadzki0000%000%000%0000000000
Karol Szpyrka15040%000%000%0440402302
Marcin Piechowicz811100%000%000%0000211024
Piotr Hałas19020%010%22100%0000511324
Radosław Basiński26040%020%2367%2790401127
Tomasz Bzdyra276875%1250%1250%055201001620
Tomasz Deja164580%1250%22100%11210053139
Wojciech Barycz1922100%1250%000%0101021025717
Wojciech Zub2144100%2367%1250%213132121521
Suma: 234353%61638%101567%53338821715237498

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski353743%2540%55100%033063231720
Bartłomiej Ornoch20010%020%3475%0440011033
Damian Cechniak2961060%000%5683%033010221714
Damian Tokarski193650%060%000%2130242264
Daniel Nieporęcki273560%1520%010%1120301396
Maciej Warmiak0000%000%000%0000000000
Michał Kierlewicz182450%010%2367%11215103611
Mikołaj Stopierzyński0000%000%000%0000000000
Robert Cetnar231250%010%33100%291100204516
Tomasz Madziar291333%2540%22100%11200101108
Suma: 193850%52520%202483%72330117128187382
Sortowanie: