Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - AZS AGH Kraków

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
73:86
(22:30; 17:20; 17:22; 17:14)
 
AZS AGH Kraków
6 listopada 2016, 17:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 8

Zawodnik meczu: Dariusz Kalinowski

punkty: 22  zbiórki: 7  bloki: 1  asysty: 2  eval: 28

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski293475%000%2450%16706034815
Bartłomiej Ornoch12010%1520%000%000000123-3
Damian Cechniak253650%000%1250%34750024713
Damian Tokarski3481173%2633%4667%437044232630
Daniel Nieporęcki312450%1333%000%2240202477
Maciej Warmiak1000%000%000%000000100-1
Michał Kierlewicz153560%020%000%0000113161
Robert Cetnar21020%000%1250%1450001212
Tomasz Madziar323743%2540%3475%235002321511
Wojciech Rajkowski0000%000%000%0000000000
Suma: 224055%62129%111861%132235513718227375

AZS AGH Kraków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Bartłomiej Podworski1033100%000%000%0000000366
Bartosz Wróbel2922100%2825%3475%03301132138
Dariusz Kalinowski336786%2540%44100%167121142228
Iwan Wasyl101250%010%000%0220001221
Jakub Krawczyk281425%1333%7888%033246321218
Jan Pawlak0000%000%000%0000000000
Kamil Sulima22010%4580%000%011000011211
Maciej Koperski5000%000%000%0000100001
Maciej Maj342540%2540%5862%235020011513
Michał Borówka3010%000%000%0000010000
Rafał Zgłobicki1000%000%000%0000000000
Tomasz Zych242540%000%000%2130724449
Suma: 173057%112741%192479%519243171112198695
Sortowanie: