Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Enea Astoria Bydgoszcz
56:105
(14:23; 17:20; 10:28; 15:34)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
16 listopada 2016, 19:00, Hala: Artego Arena, Toruńska 59, Bydgoszcz
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 10

Zawodnik meczu: Adrian Kordalski

punkty: 11  zbiórki: 4  asysty: 9  eval: 20

Enea Astoria Bydgoszcz

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Barszczyk14020%010%000%101010020-1
Dorian Szyttenholm122367%000%1250%2130011556
Filip Czyżnielewski192633%010%000%3470001245
Maksymilian Motel41250%000%000%1010001021
Mateusz Bierwagen242729%1333%22100%1340000496
Mateusz Fatz253838%000%010%1123010466
Mikołaj Motel231425%1333%22100%0330112275
Patryk Gospodarek294944%030%6875%134062421412
Paweł Krefft121425%030%000%1230210322
Piotr Derda3010%000%000%000000000-1
Sebastian Dąbek15020%1250%000%0000101130
Sebastian Laydych202450%030%000%0110111141
Suma: 185235%31916%111573%111829312711265642

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski2333100%1425%2450%044093231120
Andrzej Paszkiewicz22000%6967%22100%022010042020
Bartłomiej Ornoch17000%2367%000%0220000067
Damian Cechniak233650%010%3475%27942012918
Damian Tokarski194667%010%77100%055041331519
Maciej Warmiak811100%3475%22100%022010201313
Michał Kierlewicz2433100%1250%000%01104022911
Mikołaj Stopierzyński151333%000%44100%15602022610
Robert Cetnar292367%1250%3475%066020121014
Tomasz Madziar20010%1333%33100%1120222267
Suma: 172665%152952%263087%4353942761520105139
Sortowanie:  

Zobacz wiadomość