Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - Legia Warszawa

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
59:79
(8:14; 15:24; 16:22; 20:19)
 
Legia Warszawa
19 listopada 2016, 18:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 11

Zawodnik meczu: Marcel Wilczek

punkty: 15  zbiórki: 4  asysty: 2  eval: 17

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski262367%1333%22100%13408042914
Andrzej Paszkiewicz25000%2825%010%0110010161
Bartłomiej Ornoch3020%000%000%000000020-2
Damian Cechniak266875%010%000%4711200021222
Damian Tokarski223743%020%000%0330002361
Maciej Warmiak0000%000%000%0000000000
Michał Kierlewicz261425%1333%000%1121210156
Mikołaj Stopierzyński231333%020%1333%3030213230
Robert Cetnar306967%010%1250%257101321314
Tomasz Madziar201250%1333%000%2130202255
Wojciech Rajkowski0000%000%000%0000000000
Suma: 203853%52322%4850%132134414414175961

Legia Warszawa

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Linowski254850%010%000%33632213815
Grzegorz Kukiełka263838%1425%11100%055130011011
Grzegorz Malewski1211100%030%22100%0110100243
Łukasz Pacocha1622100%22100%22100%022010221213
Łukasz Wilczek28000%1333%000%10108111310
Marcel Wilczek214667%2540%11100%134021011517
Michał Aleksandrowicz26020%010%000%1012223201
Michał Kucharski1000%000%000%0000000000
Paweł Robak2455100%1333%22100%033010011517
Tomasz Andrzejewski22040%44100%000%134012021215
Suma: 193653%112642%88100%72027621871579102
Sortowanie: