Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu KSK Noteć Inowrocław - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
KSK Noteć Inowrocław
75:87
(14:26; 16:21; 20:18; 25:22)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
26 listopada 2016, 18:00, Hala: HW-S, Al. Niepodległości 4, Inowrocław
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 12

Zawodnik meczu: Robert Cetnar

punkty: 11  zbiórki: 13  bloki: 1  asysty: 2  eval: 20

KSK Noteć Inowrocław

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adam Lisewski273560%000%1425%25712010711
Bartosz Pochocki2461346%020%000%336050111213
Damian Szczepanik5010%020%000%000000000-3
Dawid Adamczewski231250%1520%22100%0440021277
Hubert Wierzbicki9010%1425%000%000000003-1
Kamil Maciejewski202367%010%2450%1231232269
Marcin Kowalewski3171070%1617%11100%358010111818
Michał Kwiatkowski202450%020%000%0110723447
Mikołaj Grod225862%020%6786%336010021617
Norbert Jaśtak0000%000%000%0000000000
Seweryn Sroczyński191250%000%000%2020001322
Suma: 274955%32412%121867%142337218710157580

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski222540%1333%000%11207101712
Andrzej Paszkiewicz231333%41136%000%101031011410
Bartłomiej Ornoch16000%4757%000%022000011211
Damian Cechniak183743%010%000%2461000268
Maciej Warmiak0000%000%000%0000000000
Michał Kierlewicz262540%1425%1250%1450323388
Mikołaj Stopierzyński325771%1333%22100%145021021519
Robert Cetnar304667%1333%010%4913121341120
Tomasz Madziar322633%3838%1250%336020131411
Wojciech Rajkowski0000%000%000%0000000000
Suma: 193949%154038%4757%13274021967178799
Sortowanie: