Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
88:68
(24:16; 32:17; 12:16; 20:19)
 
SKK Siedlce
3 grudnia 2016, 18:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 13

Zawodnik meczu: Damian Cechniak

punkty: 16  zbiórki: 11  bloki: 2  asysty: 2  eval: 25

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski252450%22100%22100%112020101213
Andrzej Paszkiewicz25000%1520%000%0110421235
Bartłomiej Ornoch13000%2540%000%0000112163
Damian Cechniak295956%000%6786%6511220121625
Damian Tokarski236786%1425%3475%2810032321825
Maciej Warmiak5010%010%22100%0330000223
Michał Kierlewicz203650%1250%3560%022040221210
Mikołaj Stopierzyński131250%010%000%0000000120
Robert Cetnar222450%000%11100%2350011158
Tomasz Madziar2422100%2540%2367%134021141214
Wojciech Rajkowski2000%000%000%0000000000
Suma: 213560%92536%192479%1226382187121788106

SKK Siedlce

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Aaron Weres331425%1617%000%3581202456
Damian Szymczak292450%1617%3560%21304143105
Damian Zapert622100%000%000%0000001043
Dawid Kołodziński2010%000%000%0000100000
Kamil Czosnowski5000%000%000%0000000000
Łukasz Paul0000%000%000%0000000000
Marcin Nędzi6010%000%000%0110000300
Marcin Pławucki393560%3650%11100%123074331622
Rafał Król323475%1520%2367%066130031115
Rafał Rajewicz316967%000%040%235111341210
Rafał Stefanik172540%2540%000%10100112105
Suma: 193554%82829%61346%91827318714226866
Sortowanie:  

Zobacz wiadomość