Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - Kotwica Kołobrzeg

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
80:75
(22:13; 25:25; 10:19; 23:18)
 
Kotwica Kołobrzeg
17 grudnia 2016, 18:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 1, kolejka 15

Zawodnik meczu: Damian Cechniak

punkty: 15  zbiórki: 13  bloki: 4  asysty: 6  eval: 28

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski264667%1425%11100%134041221214
Andrzej Paszkiewicz19020%1425%22100%1120210555
Bartłomiej Ornoch6010%1250%000%0000000031
Damian Cechniak364580%11100%41040%31013460331528
Damian Tokarski29040%2450%22100%1230122386
Maciej Warmiak0000%000%000%0000000000
Michał Kierlewicz202633%020%4580%2460224387
Mikołaj Stopierzyński182367%1333%22100%0220112198
Robert Cetnar314580%1333%000%066111011117
Tomasz Madziar133560%1333%010%0110001594
Suma: 193751%92635%152365%82937517814238090

Kotwica Kołobrzeg

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Małetko0000%000%000%0000000000
Adrian Suliński34050%31030%66100%156043241514
Daniel Grujić181425%010%91182%12300214119
Gracjan Dobriański7000%010%000%000000010-1
Kamil Hanke11000%020%000%011000000-1
Kamil Rduch0000%000%000%0000000000
Łukasz Bodych273933%3560%020%05520035159
Patryk Przyborowski3233100%1425%1250%12301022108
Paweł Dzierżak372633%3475%010%224051641311
Piotr Pawłowski351425%2367%3475%5813001021120
Suma: 103132%123040%192673%102535210714227569
Sortowanie: