Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu Max Electro Sokół Łańcut - MKS Znicz Basket Pruszków

Data i wynik meczu
 
Max Electro Sokół Łańcut
84:66
(27:24; 22:14; 15:16; 20:12)
 
MKS Znicz Basket Pruszków
7 stycznia 2017, 17:30, Hala: MOSiR, ul. Armii Krajowej 57, Łańcut
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 16

Zawodnik meczu: Jerzy Koszuta

punkty: 19  zbiórki: 6  bloki: 1  asysty: 1  eval: 23

Max Electro Sokół Łańcut

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Inglot1000%000%000%0000000000
Alan Czujkowski711100%11100%000%1010000456
Bartosz Czerwonka11020%000%000%0110100200
Jacek Balawender12020%2367%000%0110120067
Jerzy Koszuta247978%1333%22100%156112231923
Krzysztof Krajniewski222450%1333%000%0111010276
Maciej Klima233650%000%3475%26824144916
Marcin Sroka262540%2633%3475%02201224138
Marek Zywert222540%2367%000%033042301012
Patryk Buszta2000%000%000%1010001000
Rafał Kulikowski324667%010%3475%7613140241123
Sebastian Szymański182367%020%000%1010203041
Suma: 234353%92241%111479%13253851810172384102

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Andrzej Paszkiewicz2411100%3838%22100%011041131313
Bartłomiej Ornoch18000%22100%11100%0110001277
Damian Cechniak303838%000%3743%911032112915
Damian Tokarski242729%010%4580%0220112183
Mateusz Szwed181333%020%000%0660124223
Michał Kierlewicz291333%1250%000%0220315253
Mikołaj Stopierzyński133475%020%000%1010101264
Robert Cetnar171425%020%1250%1230031032
Tomasz Madziar261617%22100%5862%31401134138
Wojciech Rajkowski1000%000%000%0000000000
Suma: 133636%82138%162564%1416303131019186658
Sortowanie: