Najnowsze wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google

Szczegóły meczu MKS Znicz Basket Pruszków - ACK UTH ROSA Radom

Data i wynik meczu
 
MKS Znicz Basket Pruszków
81:78
(18:17; 27:19; 21:22; 15:20)
 
ACK UTH ROSA Radom
22 stycznia 2017, 14:00, Hala: ZNICZ, ul. Bohaterów Warszawy 4, Pruszków
sezon 2016/2017, sezon zasadniczy, runda 2, kolejka 18

Zawodnik meczu: Damian Cechniak

punkty: 16  zbiórki: 12  bloki: 1  asysty: 4  eval: 27

MKS Znicz Basket Pruszków

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Adrian Kordalski2433100%020%11100%12306021712
Andrzej Paszkiewicz16010%1333%010%2020301233
Bartłomiej Ornoch15010%2450%11100%0000011174
Damian Cechniak275956%000%6875%5712141131627
Damian Tokarski21020%3560%000%0110053498
Mateusz Szwed173560%000%11100%0330000278
Michał Kierlewicz181250%000%000%0220303123
Mikołaj Stopierzyński264667%1333%44100%022021211514
Robert Cetnar11000%010%1250%1120001210
Tomasz Madziar2611100%4757%000%022010211412
Wojciech Rajkowski0000%000%000%0000000000
Suma: 173057%112544%141878%92029119816188191

ACK UTH ROSA Radom

ZawodnikMinZa 2Za 3Za 1ZbiórkiBlAsPSFPktEvl
co%co%co%aow
Filip Kołakowski0000%000%000%0000000000
Filip Zegzuła3651145%2825%2367%1120103121819
Jakub Stanios291617%4667%1250%213001111510
Karol Obarek16000%020%000%0330022101
Łukasz Sobuta132450%000%000%2020100245
Maciej Parszewski202450%1333%000%1230011476
Mateusz Gos18000%22100%000%0110000267
Mateusz Szczypiński212450%1250%000%02214212712
Michał Sadło2461060%000%2367%527020241416
Sebastian Szymański232367%010%3475%1231004274
Wojciech Wątroba1000%000%000%0000000000
Suma: 204248%102442%81267%121426217912207880
Sortowanie: