Najczęściej czytane wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google
Najnowsze galerie

zobacz wszystkie

Najpopularniejsze wątki na forum

przejdź na forum

Transferowy zawrót głowy 2014 (18 września)
19 czerwca 2014, 11:46, Rafał Raczyński

Kilka tygodni temu zakończyły się rozgrywki na parkietach I ligi. Gdy zawodnicy mają trochę czasu na odpoczynek do wytężonej pracy zabierają sie klubowi działacze. Jak co roku postaramy się na bieżaco śledzić ruchy kadrowe dokonywane przez ligowych rywali Znicza Basket.

MOSiR PBS Bank KHS Krosno

Szkoleniowiec - Michał Baran

Pozostali w zespole: Marcin Salamonik, Dariusz Oczkowicz, Dariusz Wyka, Michał Musijowski, Adam Parzych, Michał Sadło, Damian Bołd

Przybyli do zespołu: Damian Pieloch (PTG Sokół Łańcut), Michał Baran (PTG Sokół Łańcut), Sebastian Dusiło (AZS AWF Katowice), Filip Małgorzaciak (Astoria Bydgoszcz)

Odeszli z zespołu: Wojciech Pisarczyk (Stal Ostrów Wlkp.), Marcin Malczyk (?), Grzegorz Grochowski (Polfarmex Kutno), Paweł Bogdanowicz (AZS UMCS Lublin), Wojciech Fraś(GTK Gliwice), Dawid Adamczewski (Stal Ostrów Wlkp.)

W kręgu zainteresowań:

PTG Sokół Łańcut

Szkoleniowiec - Dariusz Kaszowski

Pozostali w zespole: Maciej Klima, Tomasz Pisarczyk, Tomasz Fortuna, Bartosz Czerwonka,Jacek Balawender

Przybyli do zespołu: Dawid Bręk, Szymon Rduch (obaj Polfarmex Kutno), Rafał Kulikowski (MKS Znicz Basket Pruszków), Karol Szpyrka (WKK Wrocław), Bartłomiej Mroziak (Kuźnia Talentów Stalowa Wola), Marcin Pławucki (MKS Drogbruk Kalisz), Przemysław Wrona (AZS Koszalin)

Odeszli z zespołu: Damian Pieloch (MOSiR Krosno), Kacper Młynarski (Jezioro Tarnobrzeg - ?), Łukasz Pacocha (AZS Koszalin), Michał Baran (MOSiR Krosno)

W kręgu zainteresowań:

Intermarche Bricomarche BM SlamStal Ostrów Wielkopolski

Szkoleniowiec - Mikołaj Czaja

Pozostali w zespole: Wojciech Żurawski, Tomasz Ochońko, Tomasz Andrzejewski, Mikołaj Spała, Łukasz Olejnik

Przybyli do zespołu: Adrian Mroczek-Truskowski (WKS Śląsk Wrocław), Wojciech Pisarczyk (MOSiR Krosno), Adrian Suliński (KS Spójnia Stargard Szczeciński), Szymon Milczyński (Astoria Bydgoszcz), Nikodem Sirijanowicz (Muszkieterowie Nowa Sól), Mateusz Zębski (powrót po kontuzji)

Odeszli z zespołu: Adam Kaczmarzyk (MKS Znicz Basket Pruszków), Łukasz Bonarek (Rosa Radom), Marcin Dymała (Astoria Bydgoszcz), Tomasz Bodziński (Pogoń Prudnik)

W kręgu zainteresowań:

Astoria Bydgoszcz

Szkoleniowiec - Przemysław Gierszewski

Pozostali w zespole: Dorian Szyttenholm, Sebastian Laydych, Paweł Lewandowski, Karol Obarek, Adrian Barszczyk, Karol Kutta

Przybyli do zespołu: Mateusz Fatz (SMS Władysławowo), Tomasz Krzywdziński (Anwil Włocławek), Paweł Robak, Piotr Łucka, Łukasz Domański, Łukasz Wardziński, Łukasz Frąckiewicz (wszyscy Astoria/Novum Bydgoszcz), Marcin Dymała (Stal Ostrów Wlkp.)

Odeszli z zespołu: Mateusz Bierwagen (Legia Warszawa), Marcin Kowalewski (MKS Znicz Basket Pruszków), Filip Małgorzaciak (MOSiR Krosno), Szymon Milczyński (Stal Ostrów Wlkp.)

W kręgu zainteresowań:

MKS Znicz Basket Pruszków

Szkoleniowiec - Michał Spychała

Pozostali w zespole: Adam Linowski, Kamil Czosnowski, Filip Put, Roman Janik, Tomasz Tarczyk

Przybyli do zespołu:Paweł Hybiak (AZS Politechnika Big-Plus Poznań), Adam Kaczmarzyk (Stal Ostrów Wlkp.), Damian Janiak (MCKiS Jaworzno), Marcin Kowalewski (Astoria Bydgoszcz), Damian Tokarski (Alba Chorzów), Łukasz Jaśkiewicz (Trefl Sopot)

Odeszli z zespołu: Michał Aleksandrowicz (Legia Warszawa), Marcin Matuszewski (?), Rafał Kulikowski (PGE Sokół Łańcut), Dawid Mieczkowski (Spójnia Stargars Szczeciński - ?), Michał Wojtyński (?), Przemysław Lewandowski (?)

W kręgu zainteresowań:

KS Spójnia Stargard Szczeciński

Szkoleniowiec - Aleksander Krutikov

Pozostali w zespole: Jerzy Koszuta, Łukasz Bodych, Arkadiusz Soczewski, Bartłomiej Wróblewski, Kacper Kasprzak, Marcin Stokłosa, Paweł Bodych, Bartłomiej Berdzik,

Przybyli do zespołu:Łukasz Zytko (Polski Cukier SIDEn Toruń), Rafał Bigus (Kotwica Kołobrzeg), Piotr Pluta (Wilki Morskie Szczcin)

Odeszli z zespołu: Wiktor Grudziński (koniec kariery), Karol Pytyś (KING Wilki Morskie Szczecin), Adrian Suliński (Stal Ostrów Wlkp.), Michał Kwiatkowski (Legia Warszawa)

W kręgu zainteresowań:Dawid Mieczkowski (MKS Znicz Basket Pruszków)

AZS Politechnika Big Plus Poznań

Szkoleniowiec - Waldemar Mendel

Pozostali w zespole: Tomasz Baszak, Adam Wiciak, Wojciech Pawełczyk, Maciej Rostalski, Mateusz Rutkowski, Konrad Rzeczkowski, Michał Szydłowski

Przybyli do zespołu: Filip Andrzejewski (WKK Wrocław - zespół juniorów), Szymon Budnikowski (GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne), Albert Krawiec, Michał Wielechowski (obaj Biofarm Basket Junior Suchy Las), Karol Tyborowski (BC Obra Kościan)

Odeszli z zespołu: Paweł Hybiak (MKS Znicz Basket Pruszków), Adam Metelski (MKS Dąbrowa Górnicza), Łukasz Ulchurski (Sokół Międzychód), Paweł Stankiewicz (RKKS Rawia RAWAG Rawicz), Marek Sobkowiak (Polonia 1912 Leszno)

W kręgu zainteresowań:

Legia Warszawa

Szkoleniowiec - Piotr Bakun

Pozostali w zespole: Arkadiusz Kobus, Michał Świderski, Damian Zapert, Bartłomiej Ornoch, Bartłomiej Bojko, Andrzej Paszkiewicz, Damian Cechniak, Rafał Holnicki-Szulc

Przybyli do zespołu: Michał Aleksandrowicz (MKS Znicz Basket Pruszków), Mateusz Bierwagen (Astoria Bydgoszcz), Michał Kwiatkowski (KS Spójnia Stargard Szczeciński), Cezary Trybański (AZS Koszalin), Grzegorz Malewski (MKS Znicz Basket Pruszków)

Odeszli z zespołu: Rafał Piesio (?), Krystian Koźluk (?), Przemysław Jaworski (?)

W kręgu zainteresowań:

GKS Tychy

Szkoleniowiec - Tomasz Jagiełka

Pozostali w zespole: Radosław Basiński, Tomasz Deja, Piotr Hałas, Marceli Dziemba, Tomasz Bzdyra, Mariusz Markowicz, Rafał Sebrala, Paweł Olczak, Arkadiusz Biel, Jakub Fenrych, Wojciech Zub

Przybyli do zespołu: Jakub Garbacz (Polfarmex Kutno), Piotr Konsek (GTK Gliwice), Marcin Wróbel (MCKiS Jaworzno)

Odeszli z zespołu:Dawid Weiss (GTK Gliwice), Radosław Lemański (?)

W kręgu zainteresowań:

SKK Siedlce

Szkoleniowiec - Wiesław Głuszczak

Pozostali w zespole: Karol Dębski, Kamil Gawrzydek, Mateusz Bal, Aaron Weres, Rafał Sobiło, Kamil Sulima, Łukasz Ratajczak, Wojciech Osiński

Przybyli do zespołu: Marek Szumełda-Krzycki (MKS Dąbrowa Górnicza), Paweł Kowalczuk (Wilki Morskie Szczecin), Kamil Michalski (Wikana Start Lublin)

Odeszli z zespołu: Marcin Nędzi (?)

W kręgu zainteresowań:

Basket Zagłębie Sosnowiec

Szkoleniowiec - Tomasz Służałek

Pozostali w zespole: Michał Broda, Przemysław Hauzer, Jonatan Najman

Przybyli do zespołu: Kamil Wójciak (AZS AWF Katowice), Grzegorz Mordzak (Wikana start Lublin), Patryk Gospodarek (Mickiewicz Romus Katowice), Tomasz Milewski (AZS AWF Katowice), Patryk Nowerski (MCKiS Jaworzno), Piotr Osiakowski (UMKS Kielce), Łukasz Fąfara (UMKS Kielce), Patryk Bajtus (GTK Gliwice), Leszek Kaczmarski (Wikana Start Lublin)

Odeszli z zespołu:

W kręgu zainteresowań: Marek Piechowicz (Kotwica Kołobrzeg)

GTK Fluor Gliwice

Szkoleniowiec - Stanisław Mazanek

Pozostali w zespole: Tomasz Wróbel, Emil Podkowiński, Artur Donigiewicz, Grzegorz Podulka

Przybyli do zespołu: Kosma Kołcz (powrót z wypożyczenia do Polonii Bytom), Paweł Szymański (powrót po kontuzji), Maciej Maj (MKS Dąbrowa Górnicza), Grzegorz Paszek (Mickiewicz Romus Katowice), Dawid Weiss (GKS Tychy), Wojciech Fraś (MOSiR Krosno), Łukasz Paul (Polpharma Starogard Gdański)

Odeszli z zespołu: Patryk Bajtus (Basket Zagłębie Sosnowiec)

W kręgu zainteresowań:

ACK UTH ROSA Radom

Szkoleniowiec - Karol Gutkowski

Pozostali w zespole: Jakub Schenk, Jakub Stanios, Filip Kołakowski, Daniel Szymkiewicz, Filip Zegzuła, Mikolaj Stopierzyński, Mateusz Gos, Mateusz Zwęgliński, Damian Jeszke, Maciej Parszewski, Kamil Michalski, Robert Cetnar, Artur Pabianek, Karol Zmysłowski, Łukasz Sobuta

Przybyli do zespołu: Łukasz Bonarek (Stal Ostrów Wlkp.), Piotr Kardaś (Rosa Radom), Konrad Kapturski (Pułaski Warka)

Odeszli z zespołu:

W kręgu zainteresowań: Camil Czujkowski (Aix Mourienne Savoie Basket - francuska PRO B)

Pogoń Prudnik

Szkoleniowiec - Tomasz Michalak

Pozostali w zespole: Adam Cichoń, Jarosław Pawłowski, Krzysztof Bolibrzuch, Wojciech Leszczyński, Tomasz Madziar, Krzysztof Chmielarz, Mateusz Moczulski, Michał Krawiec, Oliwer Topolski, Kacper Stalicki

Przybyli do zespołu: Artur Grigiel (GTK Fluor Gliwice), Bartosz Klimek (MKS Smyk Prudnik - zespół juniorów), Tomasz Bodziński (Stal Ostrów Wlkp.), Adrian Lipowczyk (Rawia Rawicz)

Odeszli z zespołu: Grzegorz Jankowski, Bartosz Trytka, Marcin Łakis (wszyscy koniec kariery), Bartosz Kotyza (?), Krzysztof Zarankiewicz (?)

W kręgu zainteresowań:

Niebiskim kolorem oznaczono zmiany od ostatniej aktualizacji (30 sierpnia)