Najczęściej czytane wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google
Najnowsze galerie

zobacz wszystkie

Najpopularniejsze wątki na forum

przejdź na forum

Transferowy zawrót głowy 2015/2016 (16 sierpnia)
21 czerwca 2015, 09:39, Rafał Raczyński

Podobnie jak w latach ubiegłych postaramy się prezentować na bieżąco ruchy kadrowe w zespołach, które przystąpią do rozgrywek 2015/2016 na parkietach I ligi koszykówki mężczyzn. Zapraszamy do regularnego śledzenia poczynań kadrowych wśród ligowych rywali Znicza Basket.

PTG Sokół Łańcut

Szkoleniowiec - Dariusz Kaszowski

Pozostali w zespole: Marcin Pławucki, Rafał Kulikowski, Tomasz Pisarczyk, Przemysław Wrona, Tomasz Fortuna, Maciej Klima, Jacek Balawender, Bartosz Czerwonka

Przybyli do zespołu: Jerzy Koszuta (Spójnia Stargard Szczeciński), Krzysztof Jakóbczyk (Polfarmex Kutno)

Odeszli z zespołu: Karol Szpyrka (GKS Tychy), Dawid Bręk, Szymon Rduch (obaj Miasto Szkła Krosno)

W kręgu zainteresowań: Damian Pieloch (Miasto Szkła Krosno)

Miasto Szkła Krosno

Szkoleniowiec - Michał Baran

Pozostali w zespole: Dariusz Oczkowicz, Dariusz Wyka, Jakub Dłuski, Michał Baran, Filip Małgorzaciak

Przybyli do zespołu: Krzysztof Krajniewski (Anwil Włocławek), Dawid Bręk (Sokół Łańcut), Szymon Rduch (Sokół Łańcut), Patryk Pełka (Stelmet Zielona Góra), Maciej Adamkiewicz (King Wilki Morskie Szczecin)

Odeszli z zespołu: Marcin Salamonik (Wikana Start Lublin), Damian Pieloch (Spójnia Stargard Szczeciński), Michał Musijowski (SKK Siedlce), Sebastian Dusiło (Noteć Inowrocław - ?)

W kręgu zainteresowań:

Legia Warszawa

Szkoleniowiec - Michał Spychała

Pozostali w zespole: Bartłomiej Ornoch, Łukasz Wilczek, Cezary Trybański, Andrzej Paszkiewicz, Michał Aleksandrowicz, Marcel Wilczek, Grzegorz Malewski, Mateusz Bierwagen

Przybyli do zespołu: Adam Linowski (MKS Znicz Basket Pruszków), Marcin Kosiński (Zagłębie Sosnowiec), Adam Parzych (Miasto Szkła Krosno), Marek Szumełda-Krzycki (SKK Siedlce), Tomasz Andrzejewski (Stal Ostrów Wlkp.)

Odeszli z zespołu: Damian Cechniak (MKS Znicz Basket Pruszków), Michał Świderski (?), Arkadiusz Kobus (Polpharma Starogard Gdański), Bartłomiej Bojko (SKK Siedlce), Damian Zapert (Sokół Ostrów Mazowiecka)

W kręgu zainteresowań:

KS Spójnia Stargard Szczeciński

Szkoleniowiec - Wiktor Grudziński

Pozostali w zespole: Rafał Bigus, Arkadiusz Soczewski, Paweł Bodych, Bartłomiej Wróblewski, Bartłomiej Berdzik

Przybyli do zespołu: Łukasz Pacocha (AZS Koszalin), Karol Pytyś, Konrad Koziorowicz (obaj King Wilki Morskie Szczecin), Maciej Raczyński (Anwil Włocławek), Damian Pieloch (Miasto Szkła Krosno), Piotr Poziemski, Martin Kazimierczak, Jacek Stefanowicz, Robert Bujny (wszyscy zespół juniorów)

Odeszli z zespołu: Jerzy Koszuta (Sokół Łańcut), Łukasz Żytko (koniec kariery), Dawid Mieczkowski (?), Piotr Pluta (GTK Gliwice), Marcin Stokłosa (?), Łukasz Bodych (GTK Gliwice)

W kręgu zainteresowań:

MKS Znicz Basket Pruszków

Szkoleniowiec -Marek Zapałowski

Pozostali w zespole: Kamil Czosnowski, Filip Put, Damian Janiak, Damian Tokarski, Tomasz Tarczyk, Roman Janik

Przybyli do zespołu: Mateusz Szwed (Polfarmex Kutno), Dawid Słupiński (Noteć Inowrocław), Damian Cechniak (Legia Warszawa), Adrian Kordalski (Polonia Warszawa), Maciej Warmiak, Mateusz Stępkowski (obaj MKS Pruszków), Patryk Przyborowski (Zagłębie Sosnowiec)

Odeszli z zespołu: Adam Linowski (Legia Warszawa), Paweł Hybiak (?), Adam Kaczmarzyk (Stal Ostrów Wlkp.), Marcin Kowalewski (SKK Siedlce), Łukasz Jaśkiewicz (AZS Politechnika Częstochowa - ?)

W kręgu zainteresowań:

ACK UTH ROSA Radom

Szkoleniowiec - Karol Gutkowski

Pozostali w zespole: Damian Jeszke, Daniel Szymkiewicz, Mikołaj Stopierzyński, Łukasz Bonarek, Filip Zegzuła, Artur Pabianek, Filip Kołakowski, Konrad Kapturski, Łukasz Sobuta, Jakub Schenk, Jakub Stanios

Przybyli do zespołu: Michał Sadło (Zagłębie Sosnowiec), Patryk Jasiński (MKS Pruszków), Szymon Pietryga (KKS Mickiewicz Romus Katowice), Maciej Bojanowski (SMS PZKosz Władysławowo)

Odeszli z zespołu: Piotr Kardaś (koniec kariery)

W kręgu zainteresowań:

GTK Fluor Gliwice

Szkoleniowiec - Stanisław Mazanek

Pozostali w zespole: Tomasz Wróbel, Paweł Szymański, Hubert Pabian, Wojciech Fraś

Przybyli do zespołu: Dawid Morawiec (Jezioro Tarnobrzeg), Piotr Pluta (KS Spójnia Stargard Szczeciński), Piotr Konsek (GKS Tychy), Łukasz Bodych (Spójnia Stargard Szczeciński), Jakub Załucki, Maciej Piszczek (obaj MKS Dąbrowa Górnicza), Marcin Ecka (Polonia Bytom), Jakub Skiba (zespół juniorów)

Odeszli z zespołu: Łukasz Paul (Siarka Tarnobrzeg), Dawid Weiss (Alba Chorzów)

W kręgu zainteresowań:

GKS Tychy

Szkoleniowiec - Tomasz Jagiełka

Pozostali w zespole: Marceli Dziemba, Tomasz Bzdyra, Paweł Olczak, Piotr Hałas, Radosław Basiński, Mariusz Markowicz, Tomasz Deja

Przybyli do zespołu: Marek Piechowicz (Zagłębie Sosnowiec), Karol Szpyrka (Sokół Łańcut), Wojciech Barycz (Arkadia Traiskirchen Lions)

Odeszli z zespołu: Jakub Garbacz (King Wilki Morskie Szczecin), Rafał Sebrala (KK Polonia Bytom), Marcin Dymała (AZS Koszalin), Marcin Wróbel (Górnik Wałbrzych), Piotr Konsek (GTK Gliwice)

W kręgu zainteresowań:

Meritumkredyt Pogoń Prudnik

Szkoleniowiec - Tomasz Michalak

Pozostali w zespole: Artur Grygiel, Tomasz Madziar, Tomasz Nowakowski, Adam Cichoń, Tomasz Bodziński, Krzysztof Chmielarz, Mateusz Moczulski, Michał Krawiec, Wojciech Leszczyński

Przybyli do zespołu: Marcin Bluma (AZS Politechnika Częstochowa), Grzegorz Mordzak, Paweł Bogdanowicz (obaj Zagłębie Sosnowiec)

Odeszli z zespołu: Kacper Stalicki (?), Jarosław Pawłowski (?), Adrian Lipowczyk (?)

W kręgu zainteresowań:

Astoria Bydgoszcz

Szkoleniowiec - Przemysław Gierszewski

Pozostali w zespole: Paweł Lewandowski, Adrian Barszczyk, Dorian Szyttenholm, Karol Kutta, Mateusz Fatz, Paweł Robak, Piotr Łucka, Sebastian Laydych

Przybyli do zespołu: Hubert Mazur (King Wilków MorskichSzczecin), Piotr Robak (Polpharma Starogard Gdański), Mikołaj Grod (Noteć Inowrocław)

Odeszli z zespołu: Tomasz Prostak (PGE Turów Zgorzelec - ?), Tomasz Krzywdziński (Polpharma Starogard Gdański - ?)

W kręgu zainteresowań:

SKK Siedlce

Szkoleniowiec: - Wiesław Głuszczak

Pozostali w zespole: Aaron Weres, Rafał Sobiło, Mateusz Bal, Kamil Sulima, Wojciech Osiński

Przybyli do zespołu: Rafał Rajewicz (Muszkieterowie Nowa Sól), Bartłomiej Bojko (Legia Warszawa), Patryk Bajtus (Zagłebie Sosnowiec / KS Piaseczno), Marcin Kowalewski (MKS Znicz Basket Pruszków), Michał Musijowski (Miasto Szkła Krosno), Adam Brenk (MKK Gniezno), Filip Struski (Polpharma Starogard Gdański)

Odeszli z zespołu: Karol Dębski (?), Kamil Michalski (?), Łukasz Ratajczak (Noteć Inowrocław), Marek Szumelda-Krzycki (Legia Warszawa)

W kręgu zainteresowań:

KSK Noteć Inowrocław

Szkoleniowiec - Łukasz Żytko

Pozostali w zespole: Karol Michałek, Kamil Maciejewski, Hubert Wierzbicki, Daniel Karólczyk, Aleksander Filipiak, Bartosz Pochocki, Krzysztof Kozłowski

Przybyli do zespołu: Dawid Adamczewski (Stal Ostrów Wlkp.), Łukasz Ratajczak (SKK Siedlce)

Odeszli z zespołu: Mikołaj Grod (Astoria Bydgosz), Dawid Słupiński (MKS Znicz Basket Pruszków),Mikołaj Lewandowicz, Filip Burdacki (obaj Domino Inowrocław)

W kręgu zainteresowań: Kamil Michalski (SKK Siedlce), Radosław Plebanek, Dawid Przybyszewski(obajAZS UMK Consus PBDI Toruń), Miłosz Sroczyński (Sokół Międzychód), Sebastian Dusiło (Miasto Szkła Krosno)

KS AZS AWF Katowice

Szkoleniowiec - Mirosław Stawowski

Pozostali w zespole:

Przybyli do zespołu: Patryk Gospodarek, Patryk Nowerski (obaj Zagłębie Sosonowiec)

Odeszli z zespołu:

W kręgu zainteresowań:

Doral Zetkama Nysa Kłodzko

Szkoleniowiec - Marcin Radomski

Pozostali w zespole: Marcin Kowalski, Mateusz Płatek, Szymon Kucia, Rafał Wojciechowski, Michał Lipiński,Michał Weiss, Czesław Radwański

Przybyli do zespołu: Przemysła Malona (Księżak Łowicz), Marcin Bluma (AZS Politechnika Częstochowa), Tomasz Stępień (KK Oleśnica)

Odeszli z zespołu: Maciej Lepczyński (?)

W kręgu zainteresowań:

WKS Śląsk II Wrocław

Szkoleniowiec - Tomasz Jankowski

Pozostali w zespole: Marc-Oscar Sanny, Maksym Kulon, Aleksander Leńczuk, Dominik Wilczek, Przemysław Gworek, Maciej Muskała

Przybyli do zespołu: Norbert Kulon, Maciej Krakowczyk (obaj GTK Gliwice), Wojciech Jakubiak (Energa Czarni Słupsk), Filip Czyżnielewski (KS AZS AWF Katowice), Mateusz Stawiak (Poundout Politechnika Gdańska), Tomasz Janicki (?), Olaf Wysocki (SMS PZKosz Władysławowo), Przemysław Hajnsz (Jamalex Polonia 1912 Leszno)

Odeszli z zespołu:

W kręgu zainteresowań:

Biofarm Basket Poznań

Szkoleniowiec - Przemysław Szurek

Pozostali w zespole: Tomasz Smorawiński,Mateusz Bręk, Dawid Gruszczyński, Mikołaj Kurpisz, Szymon Michalik, Bartłomiej Pawlak, Szymon Ryżek, Patryk Stankowski, Piotr Wieloch, Damian Szymczak, Jakub Fiszer

Przybyli do zespołu: Adam Metelski (MKS Dąbrowa Górnicza), Michał Szydłowski (AZS Politechnika Poznań), Jakub Simon, Wojciech Frąckowiak (obaj MKK Pyra Poznań)

Odeszli z zespołu:

W kręgu zainteresowań:

Niebieskim kolorem oznaczono zmiany od ostatniej aktualizacji (15 sierpnia)