Najczęściej czytane wiadomości
Wyszukaj wiadomości
Przeszukaj serwis z Google
Najnowsze galerie

zobacz wszystkie

Najpopularniejsze wątki na forum

przejdź na forum

Transferowy zawrót głowy 2016/2017 (31 lipca)
4 czerwca 2016, 09:31, Rafał Raczyński

Podobnie jak w latach ubiegłych, choc z lekkim opóźnieniem, postaramy się prezentować na bieżąco ruchy kadrowe w zespołach, które przystąpią do rozgrywek 2016/2017 na parkietach I ligi koszykówki mężczyzn. Zapraszamy do regularnego śledzenia poczynań kadrowych wśród ligowych rywali Znicza Basket.

Legia Warszawa

Szkoleniowiec: Piotr Bakun

Pozostali w zespole: Adam Parzych, Grzegorz Kukiełka, Łukasz Wilczek, Adam Linowski, Andrzej Paszkiewicz, Grzegorz Malewski, Michał Aleksandrowicz, Marcel Wilczek, Tomasz Andrzejewski

Przybyli do zespołu: Piotr Robak (Astoria Bydgoszcz), Łukasz Pacocha (Spójnia Stargard Szczeciński)

Odeszli z zespołu: Cezary Trybański (?), Mateusz Bierwagen (Astoria Bydgoszcz), Bartłomiej Ornoch (MKS Znicz Basket Pruszków), Marek Szumełda-Krzycki (AGH Kraków)

W kręgu zainteresowań: Seid Hajrić(Rosa Radom)

PTG Sokół Łańcut

Szkoleniowiec: Dariusz Kaszowski

Pozostali w zespole: Przemysław Wrona, Rafał Kulikowski, Maciej Klima, Jerzy Koszuta, Bartosz Czerwonka, Jacek Balawender

Przybyli do zespołu: Alan Czujkowski (Start Lublin), Sebastian Szymański (Turów Zgorzelec), Krzysztof Krajniewski (Miasto Szkła Krosno)

Odeszli z zespołu: Tomasz Fortuna (koniec kariery), Marcin Pławucki (SKK Siedlce), Adrian Mroczek-Truskowski (Meritumkredyt Pogoń Prudnik), Krzysztof Jakóbczyk (Siarka Tarnobrzeg), Tomasz Pisarczyk (Tur Bielsk Podlaski)

W kręgu zainteresowań:

GKS Tychy

Szkoleniowiec: Tomasz Jagiełka

Pozostali w zespole: Piotr Hałas, Tomasz Deja, Karol Szpyrka, Radosław Basiński, Wojciech Zub, Marek Piechowicz, Wojciech Barycz, Tomasz Bzdyra

Przybyli do zespołu: Hubert Mazur (Astoria Bydgoszcz), Dawid Słupiński (MKS Znicz Basket Pruszków)

Odeszli z zespołu:Marceli Dziemba (GTK Gliwice), Mariusz Markowicz (?), Paweł Olczak (AZS AWF Katowice)

W kręgu zainteresowań:

MKS Znicz Basket Pruszków

Szkoleniowiec: Marek Zapałowski

Pozostali w zespole: Damian Tokarski, Mateusz Szwed, Damian Cechniak, Adrian Kordalski - kontrakt 2-letni, Mateusz Stępkowski, Maciej Warmiak

Przybyli do zespołu: Daniel Nieporęcki - kontrakt 2-letni (Polonia Warszawa), Michał Kierlewicz (SMS PZKosz Władysławowo), Tomasz Madziar (Meritumkredyt Pogoń Prudnik), Bartłomiej Ornoch (Legia Warszawa), Robert Cetnar, Mikołaj Stopierzyński(obaj ACH UTK Rosa Radom)

Odeszli z zespołu: Dawid Słupiński (GKS Tychy), Patryk Przyborowski (Kotwica 50 Kołobrzeg), Filip Put (Asseco Gdynia), Damian Janiak (Spójnia Stargard Szczeciński), Kamil Czosnowski (SKK Siedlce), Roman Janik (KS Shmoolky Warszawa)

W kręgu zainteresowań:

Astoria Bydgoszcz

Szkoleniowiec: Konrad Kaźmierczyk

Pozostali w zespole: Dorian Szyttenholm, Sebastian Laydych, Adrian Barszczyk, Mateusz Fatz, Paweł Robak

Przybyli do zespołu: Sebastian Dąbek - kontrakt 3-letni (Wisła Kraków), Mikołaj Motel - kontrakt 2 1 (Shmoolky Warszawa), Patryk Gospodarek - kontrakt 2-letni (AZS AWF Mickiewicz Romus Katowice), Filip Czyżnielewski (Exact Systems Śląsk Wrocław), Kacper Stalicki (Pogoń Prudnik), Mateusz Bierwagen (Legia Warszawa)

Odeszli z zespołu: Mikołaj Grod (Noteć Inowrocław), Hubert Mazur (GKS Tychy), Paweł Lewandowski (Spójnia Stargard Szczeciński), Piotr Robak (Legia Warszawa), Karol Kutta (?)

W kręgu zainteresowań:

Meritumkredyt Pogoń Prudnik

Szkoleniowiec: Tomasz Michalak

Pozostali w zespole: Tomasz Nowakowski, Paweł Bogdanowicz, Patryk Nowerski, Michał Krawiec, Mateusz Moczulski, Grzegorz Mordzak

Przybyli do zespołu: Norbert Kujon (AZS AWF Mickiewicz Rozmus Katowice), Adrian Mroczek-Truskowski (PTG Sokół Łańcut), Tomasz Prostak (PGE Turów Zgorzelec), Dawid Morawiec (GTK Gliwice), Jarosław Bartkowiak (Zetkama Doral Nysa Kłodzko)

Odeszli z zespołu: Kacper Stalicki (Astoria Bydgoszcz), Tomasz Madziar (MKS Znicz Basket Pruszków), Wojciech Leszczyński (AZS Politechnika Opole), Krzysztof Chmielarz (BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, AZS Politechnika Opole - ?), Adam Cichoń (AZS Poloitechnika Opole - ?), Tomasz Wojdyła (Siarka Tarnobrzeg)

W kręgu zainteresowań:

Doral Zetkama Nysa Kłodzko

Szkoleniowiec: Marcin Radomski

Pozostali w zespole:

Przybyli do zespołu:

Odeszli z zespołu: Kamil Czajkowski (SKK Siedlce - ?), Czesław Radwański (koniec kariery), Jarosław Bartkowiak (Meritumkredyt Pogoń Prudnik), Przemysław Malona, Tomasz Stępień (obaj Zetkama Doral Nysa Kłodzko)

W kręgu zainteresowań:

KS Spójnia Stargard Szczeciński

Szkoleniowiec: Krzysztof Koziorowicz

Pozostali w zespole: Hubert Pabian, Karol Pytyś, Paweł Bodych, Konrad Koziorowicz, Bartłomiej Berdzik, Maciej Raczyński, Arkadiusz Soczewski (?), Rafał Bigus (?)

Przybyli do zespołu: Damian Janiak (MKS Znicz Basket Pruszków), Paweł Lewandowski (Astoria Bydgoszcz), Marcin Dymała (BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski), Wojciech Fraś (GTK Gliwice)

Odeszli z zespołu: Bartłomiej Wróblewski (KK Polonia Bytom), Damian Pieloch (?), Łukasz Pacocha (Legia Warszawa), Damian Pieloch (GTK Gliwice - ?)

W kręgu zainteresowań:

SKK Siedlce

Szkoleniowiec: Teohar Mollov

Pozostali w zespole: Rafał Rafewicz, Rafał Sobiło, Aaron Weres, Dawid Kołodziński

Przybyli do zespołu: Marcin Pławucki (Sokół Łancut), Kamil Czosnowski (MKS Znicz Basket Pruszków), Łukasz Paul (GTK Gliwice), Rafał Król (domlublin.pl AZS UMCS Lublin), Damian Szymczak (Biofarm Basket Poznań), Damian Zapert (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Stefanik (Trefl Sopot)

Odeszli z zespołu: Marcin Kowalewski (Noteć Inowrocław), Filip Struski (Biofarm Basket Poznań), Adam Brenk (Jamalex Polonia 1912 Leszno), Wojciech Osiński (?), Michał Musijowski (Siarka Tarnobrzeg), Bartłomiej Bojko (?), Kamil Sulima (?), Mateusz Bal (?)

W kręgu zainteresowań:

ACK UTH ROSA Radom

Szkoleniowiec: Karol Gutkowski

Pozostali w zespole: Jakub Stanios, Filip Kołakowski, Mateusz Gos, Maciej Bojanowski, Mateusz Zwęgliński, Maciej Parszewski, Michał Sadło, Łukasz Sobuta, Filip Zegzuła

Przybyli do zespołu: Karol Obarek (Górnik Wałbrzych), Kacper Bejnar, Wojciech Wątroba (Rosa Radom - II liga), Mateusz Szczypiński (MKS Dąbrowa Górnicza)

Odeszli z zespołu: Jakub Schenk (Polpharma Starogard Gdański), Robert Cetnar, Mikołaj Stopierzyński(obaj MKS Znicz Basket Pruszków)

W kręgu zainteresowań:

Biofarm Basket Poznań

Szkoleniowiec: Przemysław Szurek

Pozostali w zespole: Adam Metelski, Wojciech Frąckowiak, Jakub Simon, Piotr Wieloch, Jakub Fiszer, Mateusz Brenk

Przybyli do zespołu: Filip Struski (SKK Siedlce), Mateusz Migała (AZS AWF Mickiewicz-Romus Katowice)

Odeszli z zespołu: Damian Szymczak (SKK Siedlce), Bartłomiej Pawlak (?), Michał Szydłowski (?)

W kręgu zainteresowań:

KSK Noteć Inowrocław

Szkoleniowiec: Łukasz Żytko

Pozostali w zespole: Hubert Wierzbicki, Bartosz Pochocki,Dawid Adamczewski,Kamil Maciejewski, Seweryn Sroczyński

Przybyli do zespołu: Mikołaj Grod (Astoria Bydgoszcz), Marcin Kowalewski (SKK Siedlce), Adam Lisewski (Polski Cukier Toruń), Michał Kwiatkowski (Zagłębie Sosnowiec), Damian Szczepanik (Trefl II Sopot),Krystian Rosiński (UKS Basket 2010 Kruszwica), Piotr Dobrzyński, Norbert Jastak (obaj SKS Kasprowicz), Marcin Rzosiński (KK Świecie)

Odeszli z zespołu: Karol Michałek (Polpharma Starogard Gdański), Aleksander Filipiak, Łukasz Ratajczak(obaj GTK Gliwice), Sebastian Dusiło (?)

W kręgu zainteresowań:

Jamalex Polonia 1912 Leszno

Szkoleniowiec: Łukasz Grudniewski

Pozostali w zespole: Stanferd Sanny, Nikodem Sirijatowicz, Maciej Krówczyński, Szymon Milczyński, Maciej Rostalski

Przybyli do zespołu: Jakub Koelner (BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski), Szymon Kiwilsza (WKK Wrocław), Radosław Trubacz (Stelmet BC Zielona Góra / Muszkieterowie Nowa Sól), Adam Brenk (SKK Siedlce), Przemysław Malona, Tomasz Stępień (obajZetkama Doral Nysa Kłodzko)

Odeszli z zespołu: Jędrzej Jankowiak (?)

W kręgu zainteresowań:

AGH Kraków

Szkoleniowiec: Wojciech Bychawski

Pozostali w zespole: Tomasz Zych, Maciej Maj, Jakub Krawczyk, Damian Kalinowski, Bartłomiej Podworski, Michał Borówka, Bartosz Wróbel,Maciej Koperski, Iwan Wasyl

Przybyli do zespołu: Rafał Zgłobicki (TS Wisła Kraków), Maciej Adamkiewicz (Basket Piła), Marek Szumełda-Krzycki (Legia Warszawa)

Odeszli z zespołu: Robert Kolka (AZS Politechnika Gdańska)

W kręgu zainteresowań:

Kotwica 50 Kołobrzeg

Szkoleniowiec:Paweł Blechacz

Pozostali w zespole: Marcin Chudy, Dawid Mieczkowski, Paweł Pawłowski

Przybyli do zespołu: Patryk Przyborowski (MKS Znicz Basket Pruszków), Artur Włodarczyk (GTK Gliwice / Trefl II Sopot), Kamil Hanke (Anwil Włocławek), Maciej Strzelecki (Siarka Tarnobrzeg)

Odeszli z zespołu: Grzegorz Arabas (koniec kariery)

W kręgu zainteresowań:

GTK Gliwice

Szkoleniowiec:Paweł Turkiewicz

Pozostali w zespole: Grzegorz Podulka, Kacper Radwański

Przybyli do zespołu: Łukasz Ratajczak, Aleksander Filipiak (obaj Noteć Inowrocław), Marceli Dziemba (GKS Tychy), Marcin Weselak (Alba Chorzów), Damian Pieloch (Spójnia Stargard Szczeciński), Marcin Salamonik (Start Lublin), Paweł Zmarlak (MKS Dąbrowa Górnicza), Michał Jędrzejewski, Dominik Rutkowski (obaj WKK Wrocław)

Odeszli z zespołu: Łukasz Paul (SKK Siedlce), Wojciech Fraś (Spójnia Stargard Szczeciński), Jakub Załucki (AZS Politechnika Krakowska), Piotr Pluta (?), Tomasz Wróbel, Piotr Konsek (obaj Polonia Bytom), Paweł Szymański (?), Artur Włodarczyk (Kotwica 50 Kołobrzeg), Marcin Stokłosa (?), Maciej Piszczek (?), Jakub Skiba (?), Łukasz Bodych (?), Dawid Morawiec (Meritumkredyt Pogoń Prudnik), Kosma Kołcz, Wojciech Zięba (obaj GTK II Gliwice)

W kręgu zainteresowań:

Niebieskim kolorem oznaczono zmiany od ostatniej aktualizacji (30.07.2016)