Najczęściej czytane wiadomości

Nasi ex-zawodnicy
5 października 2016, 14:03, Redakcja Serwisu

Śledzicie poczynania naszych byłych zawodników i sprawdzacie ich statystyki?

Dziś zrobiliśmy to za Was, dla Was.

Oto jak prezentowali się oni w swoim ostatnim spotkaniu.

Polska Liga Koszykówki

Michał Sokołowski (ROSA RADOM) 31:01 MIN, 13 PKT, 6 ZB, 4 A, 7 FW, 19 EVAL

Łukasz Bonarek (ROSA RADOM) 17:35 MIN, 6 PKT, 3 ZB, 7 EVAL

1 liga koszykówki mężczyzn

Wojciech Fraś (SPÓJNIA STARGARD) 20:59 MIN, 12 PKT, 6 ZB, 18 EVAL

Damian Janiak (SPÓJNIA STARGARD) 31:19 MIN, 9 PKT, 2 EVAL

Rafał Kulikowski (MAX ELEKTRO SOKÓŁ ŁAŃCUT) 23:20 MIN, 3 PKT, 3 ZB, 2 EVAL

Alan Czujkowski (MAX ELEKTRO SOKÓŁ ŁAŃCUT) 28:50, 0 PKT, 5 ZB, 5 F, 3 EVAL

Dawid Słupiński (GKS TYCHY) DNP

Dawid Mieczkowski (KOTWICA KOŁOBRZEG) DNP

Patryk Przyborowski (KOTWICA KOŁOBRZEG) 31:27 MIN, 10 PKT, 4 ZB, 5 S, 12 EVAL

Adrian Suliński (KOTWICA KOŁOBRZEG) 34:33 MIN, 24 PKT, 4 ZB, 8 A, 8FW, 29 EVAL

Marcin Kowalewski (KSK NOTEĆ INOWROCŁAW) 32:07 MIN, 21 PKT, 3 ZB, 15 EVAL

Michał Kwiatkowski (KSK NOTEĆ INOWROCŁAW) DNP

Michał Aleksandrowicz (LEGIA WARSZAWA) 30:03 MIN, 13 PKT, 4 A, 12 EVAL

Grzegorz Malewski (LEGIA WARSZAWA) 12:29 MIN, 8 PKT, 9 EVAL

Adam Linowski (LEGIA WARSZAWA) 23:27 MIN, 8 PKT, 9 ZB, 12 EVAL

Kamil Sulima (AZS AGH KRAKÓW) 15:34, 8 PKT, 4 ZB, 9 EVAL

Marek Szumełda-Krzycki (AZS AGH KRAKÓW) 20:36 MIN, 2 PKT, 3 ZB, 3 A, 2 EVAL

Kamil Czosnowski (SKK SIEDLCE) 22:30 MIN, 6 PKT, 2 A, 4 EVAL

Paweł Bogdanowicz (MERITUMKREDYT POGOŃ PRUDNIK) 27:40 MIN, 14 PKT, 5 ZB, 5 A , 19 EVAL

2 liga koszykówki mężczyzn

Roman Janik (KS SHMOOLKY WARSZAWA) 29:02 MIN, 2 PKT, 4 A, -1 EVAL

Piotr Osiakowski (KU AZS UJK KIELCE) 23:30 MIN, 17 PKT, 15 EVAL

Tomasz Pisarczyk (KKS TUR BIELSK PODLASKI) 28:17 MIN, 8 PKT, 7 ZB, 9 EVAL

Paweł Hybiak (KK WARSZAWA) 28:49 MIN, 5 PKT, 7 ZB, 6 A, 9 EVAL

Michał Wojtyński (KK WARSZAWA) 33:07 MIN, 32 PKT, 5/14 ZA TRZY, 25 EVAL

Przemysław Lewandowski (KK WARSZAWA) 16:47 MIN, 5 PTK, 1 EVAL

Andrzej Misiewicz (ŻUBRY LEO-SPED BIAŁYSTOK) 21:25 MIN, 8 PKT, 8 ZB, 11 EVAL

Michał Świderski (SYNTEX KSIĘŻAK ŁOWICZ) 34:57 MIN, 4 A, 3 EVAL

Rafał Malitka (RÖBEN GIMBASKET WROCŁAW) 32:26 MIN, 12 PKT, 7 ZB, 4 A, 10 EVAL

Łukasz Jaśkiewicz (POLITECHNIKA GDAŃSKA) 37:56 MIN, 6 PKT, 6 ZB, 6 A, 9 EVAL

Przemysław Rduch (POLITECHNIKA GDAŃSKA) 24:14 MIN, 5 PKT, 4 ZB, 2 EVAL